Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Nowinach Raciborskich wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim

Szef rządu PiS udzielił nam wywiadu przy okazji swego przyjazdu do Raciborza. Mówił m.in. o Rafako, Odrze, Zbiorniku oraz o Ewie Gawędzie. Zapowiedział - podobnie jak na briefingu pod dworcem kolejowym, że Racibórz będzie miał nową obwodnicę. Na dwóch stronach gazety obszerna rozmowa z Mateuszem Morawieckim.

W Nowinach Raciborskich wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim

Ponadto w numerze:

 • Jak ważny jest dla seniora widok z okna
 • Komendant Ryszka odznaczony za heroiczny czyn
 • Walka z odorem nabiera tempa, wziął się za nią wiceminister środowiska
 • 60 porodów miesięcznie na Gamowskiej
 • Niepełnosprawni marzą o Zakładzie Aktywizacji Zawodowej
 • Festiwal teatralny znów na ulicach Raciborza
 • Ksiądz Sebastian Szajda o inspiracji Tolkienem
 • Ofka Piastówna inspiruje posłnki Platformy Obywatelskiej
 • Kornowac zjednoczony na dożynkach w Rzuchowie
 • Debata dwójek - o co pytały redakcji Nowin i Vanessy kandydatów PO i PiS?
 • Wójt Rybka z Rudnika chce walczyć o reelekcję
 • Czy Ewa Gawęda przestanie fotografować się z politykami PiS?
 • Wyjątkowe znaleziska w Samborowicach
 • Dlaczego zmienił się prezes wodociągów w Krzanowicach?
 • Karuzela transferowa Artura Krzykały - klasa C

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Raciborskich

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MichalGR 26.09.2023 13:27

@~@MichalGR (46.134. * .125)
Nie zdazylem przeczytać, bo albo redakcja Cie usunela albo ktos zglosil ;)

~@MichalGR (46.134. * .125) 26.09.2023 10:17
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

MichalGR 26.09.2023 09:58

Nigdy więcej PiSu i PO.

~marinez11 (188.137. * .95) 26.09.2023 08:46
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

może powie coś o rewelacjach Onetu : "Szacunki pokazują, że przez ręce Morawieckich w ostatnich latach przeszły nieruchomości warte prawie 120 mln zł. Przychód Iwony Morawieckiej z samej tylko sprzedaży kilku z nich przekroczył w ostatnich trzech latach 21 mln."