Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policja zakończyła poszukiwania 15-latki z Radlina [ZDJĘCIA]

Nastolatka, która była poszukiwana od 4 września, została odnaleziona. W piątek (6.10.) wodzisławska policja przekazała informację o zakończeniu działań.

Policja zakończyła poszukiwania 15-latki z Radlina [ZDJĘCIA]ilustracyjne policja
Nastolatka została odnaleziona.

Wodzisławscy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginioną 15-latką od 4 września. Mieszkanka Radlina została odnaleziona przez mundurowych, w związku z czym działania zakończono.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Goscc (46.134. * .195) 28.09.2023 16:59

Sliczna dziewczyna,szkoda ze psuje sobie zycie

~Humberto (77.222. * .123) 28.09.2023 16:10

Poszła w "tany",musiała znalezć dobre schronienie,,,,

~vladislav1 (79.190. * .170) 26.09.2023 11:17

A potem wszyscy w sklepie bili brawo i płakali.

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .103) 25.09.2023 23:03
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

@ Filigranowa
Po pierwsze nie jestem stary, po drugie - mam wyższe wykształcenie, a po trzecie - nie tylko mi to przeszkadza. Polki są ładne ale psują swoją urodę kilogramami tapety... (a co gorsza zmuszają do tego dzieci). NIedawno byłem świadkiem jak mama szpachla z dzieckiem wyglądającym prawie jak plastikowa barbie kupowała telefon "za minimum 4500 bo jak pokaże tańszy to dzieci w przedszkolu ją wyśmieją". Mina sprzedawcy - bezcenna. Brak słów...

~Filigranowa (66.94. * .243) 25.09.2023 14:01
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .103
Widzę że tobie wszystko przeszkadza, stary nieuku.

~ZmotoryzowanyPatrol (5.173. * .103) 25.09.2023 10:13
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Dziś nawet 12 latki idą do szkoły w pełnym, grubym makijażu. Mają pełno zdjęć (słitfoci na których wyglądają "naturalnie" czy z "delikatnym makijażem"...) - i potem problem jak zaginie - bo nie idzie rozpoznać. Niektóre mają tyle szpachli na twarzy ile w "bezwypadkowym" Golfie z Niemiec od wujka Staszka... A skąd te "trendy"? - FB, Sriktoki, magazyny "modowe" i oczywiście Fotoszop (gdzie nogi proste, większe piersi a za to w tle falujące futryny...)... W czasie mojej młodości - nawet w liceum nauczyciele jak widzieli taką wymalowaną pannicę - to kazali jej iść do łazienki i zmyć to paskudztwo...

tixx 24.09.2023 20:07
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

15 lat? A wygląda na 20.