Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Okradli dom, po kilku godzinach wrócili po resztę sprzętu. Raciborska policja zatrzymała sprawców

Raciborski policjant z prewencji wraz ze strażnikiem miejskim zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu jednorodzinnego. Mundurowi odzyskali większość skradzionych przedmiotów. Za popełnione przestępstwo grozi nawet 10 lat więzienia.

Okradli dom, po kilku godzinach wrócili po resztę sprzętu. Raciborska policja zatrzymała sprawcówKPP Racibórz
Mężczyźni w wieku 27 i 50 lat trafili do policyjnego aresztu.

Do włamania do domu jednorodzinnego doszło w miniony piątek (15.09.) po południu. Mężczyźni dostali się do środka po wypchnięciu zamkniętego okna tarasowego i zabrali ze środka dwie kosy spalinowe oraz trzy zegarki. Po kilku godzinach ponownie wrócili do tego samego domu i zabrali butlę gazową z palnikiem, telewizor i głośnik bluetooth.

- Policjanci szybko namierzyli sprawców włamania. Stróż prawa z prewencji wraz ze strażnikiem miejskim zatrzymali sprawców. Mężczyźni w wieku 27 i 50 lat trafili do policyjnego aresztu. Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana - przekazuje oficer prasowa raciborskiej komendy, sierż. szt. Joanna Wiśniewska.

Za włamanie mężczyznom grozi kara do 10 lat więzienia.

inf. pras. KPP Racibórz, oprac. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].