Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znasz języki? Pracuj w Eko-Oknach!

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci na szlifowanie swoich umiejętności językowych i wprowadzi Cię w fascynujący świat międzynarodowych relacji biznesowych? Eko-Okna poszukują ambitnych i komunikatywnych osób ze znajomością języków obcych!

Znasz języki? Pracuj w Eko-Oknach!
Pracownicy nie tylko zdobywają nowych klientów, dbają też o utrzymanie i rozwijanie relacji z tymi obecnymi

Eko-Okna prowadzą obecnie rekrutację na wiele stanowisk, m.in. takich, które wymagają znajomości języków obcych: włoskiego, francuskiego, angielskiego, słoweńskiego, chorwackiego, niemieckiego i niderlandzkiego. Poznaj bliżej te unikalne możliwości rozwoju kariery!

Przedstawiciel handlowy

Stanowisko przedstawiciela handlowego to idealna propozycja dla osób, które cenią kontakt z klientem i dobrze odnajdują się w prowadzeniu negocjacji. Pracownik pozyskuje i obsługuje nowych klientów na zagranicznych rynkach, dba o relacje biznesowe oraz prezentuje produkty potencjalnym nabywcom. – Obecnie szukamy kandydatów znających język niemiecki, włoski i francuski. Przedstawiciele handlowi pracują na miejscu, czyli na terenie Niemiec, Włoch i Francji – tłumaczy Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji.

Specjalista ds. sprzedaży

Dla osób, które mają talent do nawiązywania relacji, a języki francuski, holenderski, włoski i niemiecki nie są im obce, stanowisko specjalisty ds. sprzedaży to idealny wybór. Pracownicy działu handlowego pozyskują klientów z tych krajów, tworzą oferty dostosowane do ich potrzeb oraz budują trwałe relacje biznesowe. – Na stanowisku handlowca ważne jest budowanie zaufania i zapewnienie wsparcia na każdym etapie współpracy. Musi on nie tylko zdobywać nowych klientów, ale także dbać o utrzymanie i rozwijanie relacji z tymi obecnymi – tłumaczy Piotr Klanowski, referent ds. rekrutacji.

Dyspozytor międzynarodowy

Praca dyspozytora to zajęcie dla osób dobrze zorganizowanych, które potrafią działać pod presją czasu i szybko podejmować decyzje. Podstawą jest znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową, a wykształcenie związane z logistyką jest dodatkowym atutem kandydata. – Do zadań dyspozytora należy planowanie i organizowanie wysyłki towaru, regularny kontakt z klientami oraz kierowcami będącymi w trasie. To nie tylko ciekawe zajęcie, ale też możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych – mówi Joanna Łyko, dyrektor pionu administracji.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Eko-Okna, tuż obok fabryki w Kornicach, prowadzą żłobek i przedszkole. Placówki działają zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori. – Nasi nauczyciele pochodzą z różnych części globu, co daje dzieciom znacznie szerszy pogląd na świat, przedstawiając im kulturę, a także tradycje innych nacji – mówi Natalia Majewska, dyrektorka placówki. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego z językiem włoskim, francuskim i angielskim.

Dołącz do nas!

Praca w Eko-Oknach to możliwość aktywnego uczestniczenia w budowaniu relacji międzynarodowych, pogłębiania znajomości języków obcych i zdobywania nowych doświadczeń. – Jeśli gotowość do nauki i praca w międzynarodowym zespole brzmią dla Ciebie atrakcyjnie, nie zwlekaj! Dołącz do nas i otwórz nowy rozdział w swojej karierze! – zachęca Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji. Aktualne ofery pracy dostępne są na stronie www.praca.ekookna.pl Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].