Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Świat mieni się setkami barw. Operetka przyjedzie do Kietrza [ZAPOWIEDŹ]

Centrum Kultury i Sportu Tkalnia w Kietrzu zaprasza na niezapomnianą wyprawę w doborowym towarzystwie Jolanty Kremer i Oskara Jasińskiego, dwójki solistów, którzy współpracują ze sobą na scenie już od ponad 10 lat. - Podczas muzycznych wojaży odwiedzimy najpiękniejsze miasta, w których przed laty słychać było muzykę Straussa, Offenbacha, Zellera i wielu, wielu innych. Zapraszamy w operetkowo – musicalową podróż - zachęca placówka. Wydarzenie zaplanowano na 21 października, na godzinę 18.00. Koszt: 50 złotych. 

Świat mieni się setkami barw. Operetka przyjedzie do Kietrza [ZAPOWIEDŹ]

Naira Ayvazyan - śpiewaczka pochodząca z Armenii, osobowość telewizyjna i sceniczna, założycielka Teatru Muzycznego Orpheum, znana szerszej publiczności z koncertów i programów telewizyjnych. Jest wykonawczynią muzyki operetkowej, musicalowej i popularnej. Ma na swoim koncie występy m.in. w Gliwickim Teatrze Muzycznym, w Operze Bytomskiej, w Operze Krakowskiej, w Operze i Filharmonii Podlaskiej, w Teatrze Małym w Łodzi, Teatrze Nowym w Zabrzu, w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Koncertowała w repertuarze operowym i operetkowym w Filharmonii Śląskiej, Zabrzańskiej, Podkarpackiej, Pomorskiej, Kieleckiej. Artystka ceniona przez publiczność nie tylko za piękny głos, ale również za niebywałą charyzmę, temperament sceniczny i kontakt z publicznością.

Oskar Jasiński - absolwent AM im. K. Szymanowskiego w klasie Adama Szerszenia oraz PSM im. M. Karłowicza w Katowicach w klasie Piotra Rachockiego. Laureat II nagrody na XIII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Imricha Godina Iuventus Canti we Vrablach na Słowacji, III nagrody na V Konkursie pieśni i arii im. K. Kurpińskiego we Włoszakowicach oraz Śląskiej Sceny Młodej Opery z Wiesławem Ochmanem w Siewierzu. W sierpniu 2011 roku otrzymał nagrodę specjalną Związku Artystów Scen Polskich na IX Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym Belcanto. W roku 2016 otrzymał wyróżnienie w Konkursie Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej w Krakowie. Uczestnik wielu kursów wokalnych, między innymi u prof. H. Łazarskiej, E. Biegas, R. Karczykowskiego. Występował w wielu przedsięwzięciach scenicznych, kreując główne role męskie m. in. księcia Edwina oraz Boniego w operetce "Księżniczka Czardasza", Hrabiego Daniłły oraz Kamila de Rossillon w "Wesołej wdówce", Freddiego w "My fair lady", Księcia Guido w "Nocy w Wenecji", Alfreda w "Zemście nietoperza" czy Stefana w "Strasznym Dworze". Został zaangażowany do nagrania opery "Dziecko i czary" M. Ravela dla Polskiego Radia w Katowicach. Brał udział w polskim prawykonaniu ostatniej kompozycji Józefa Świdra "Śpiewajcie Panu pieśń nową". Współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz Filharmoniami na terenie całego kraju.

Szczegóły TUTAJ.

Informacje kietrzańskiego centrum kultury na bieżąco można śledzić na Facebooku – TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].