Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Zobacz co będzie się działo w regionie!

Festiwal to jedno z najpopularniejszych wydarzeń na mapie województwa śląskiego. Impreza kulturalno-turystyczna od dwóch lat zgromadziła ponad 200 tys. uczestników, stając się Najlepszym Produktem Turystycznym 2022 roku według Polskiej Organizacji Turystycznej i Internautów. W zeszłym roku te dwie najważniejsze nagrody w branży turystycznej trafiły właśnie do Festiwalu Górnej Odry! 

Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Zobacz co będzie się działo w regionie!
Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Fot. Materiały organizatorów

Jednak wydarzenie nie zwalnia tempa! III edycja Festiwalu pod hasłem „Cała naprzód!” odbędzie się w weekend 23-25 czerwca 2023 roku w takich miejscowościach jak: Racibórz, Rydułtowy, Gamów, Turze, Tworków, Rudy czy Chałupki. Zaplanowano także trzy finałowe sceny festiwalowe, w  Żorach (piątek, 23 czerwca), Jastrzębiu-Zdroju (sobota, 24 czerwca) oraz w Rybniku (niedziela, 25 czerwca), na których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak O.S.T.R czy Vito Bambino i wiele innych.

Festiwal to nie tylko koncerty, ale również XXIV edycja Pływadeł, Żorska Wiosna Młodości, Międzynarodowy Przegląd Orkiestr Dętych. To wyjątkowe święto marki turystycznej Kraina Górnej Odry łączy ze sobą elementy turystyki, sportu i rekreacji.

Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie www.festiwalgornejodry.pl/ 

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].