Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Zobacz co będzie się działo w regionie!

Festiwal to jedno z najpopularniejszych wydarzeń na mapie województwa śląskiego. Impreza kulturalno-turystyczna od dwóch lat zgromadziła ponad 200 tys. uczestników, stając się Najlepszym Produktem Turystycznym 2022 roku według Polskiej Organizacji Turystycznej i Internautów. W zeszłym roku te dwie najważniejsze nagrody w branży turystycznej trafiły właśnie do Festiwalu Górnej Odry! 

Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Zobacz co będzie się działo w regionie!
Przed nami III edycja Festiwalu Górnej Odry. Fot. Materiały organizatorów

Jednak wydarzenie nie zwalnia tempa! III edycja Festiwalu pod hasłem „Cała naprzód!” odbędzie się w weekend 23-25 czerwca 2023 roku w takich miejscowościach jak: Racibórz, Rydułtowy, Gamów, Turze, Tworków, Rudy czy Chałupki. Zaplanowano także trzy finałowe sceny festiwalowe, w  Żorach (piątek, 23 czerwca), Jastrzębiu-Zdroju (sobota, 24 czerwca) oraz w Rybniku (niedziela, 25 czerwca), na których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak O.S.T.R czy Vito Bambino i wiele innych.

Festiwal to nie tylko koncerty, ale również XXIV edycja Pływadeł, Żorska Wiosna Młodości, Międzynarodowy Przegląd Orkiestr Dętych. To wyjątkowe święto marki turystycznej Kraina Górnej Odry łączy ze sobą elementy turystyki, sportu i rekreacji.

Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie www.festiwalgornejodry.pl/ 

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].