Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po trzy stówki za promil. Pijany kierowca miał propozycję dla raciborskiej drogówki

Miał dwa powody, by nie prowadzić - nie posiada prawa jazdy i był kompletnie pijany. Kiedy został zatrzymany przez drogówkę raciborskiej komendy, po argumenty na swoją korzyść sięgnął do portfela. W efekcie, został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Po trzy stówki za promil. Pijany kierowca miał propozycję dla raciborskiej drogówki
Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna ma 2 promile w organizmie. / fot. Policja

Tego w planach na weekend nie było. Gdyby nie szereg błędnych decyzji, 33-latek nie spędziłby nocy w policyjnym areszcie. Z soboty na niedzielę, o 2:00 został zatrzymany do kontroli drogowej przy ul. Bosackiej. Funkcjonariusze wyczuli od kierowcy opla alkohol. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna ma 2 promile w organizmie. W dodatku jeździ chociaż nie ma prawa jazdy.

To wszystko nie zbiło 33-latka z tropu. Wysunął, jak mu się wydawało "uczciwą" propozycję na wyjście z sytuacji i zaproponował policjantom 600 złotych. Pouczony iż próba przekupienia funkcjonariusza jest poważnym przestępstwem, ponawiał swoją "ofertę". W efekcie został zatrzymany i trafił do aresztu. Usłyszał już zarzuty jazdy samochodem po pijanemu i próby przekupstwa. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
tixx 07.02.2023 20:13
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu