Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach Racibórz i Wodzisław

Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu każdego rodzica. Tradycyjnie, choć w nowej formie prezentujemy nowo narodzone dzieci w dwóch powiatowych szpitalach: w Wodzisławiu Śląskim i Raciborzu. Poniżej publikujemy zdjęcia noworodków, które na świat przyszły kilka dni temu.

Witajcie na świecie. Zdjęcia dzieci urodzonych w szpitalach Racibórz i Wodzisław

Wita się z wami Alicja Melc. Alicja urodziła się 28.01. Ważyła 2180 g i mierzyła 45 cm. Jej rodzicami są Łukasz i Dominika z Syryni. W domu na Alicję czeka starsza siostra Julia.

Witajcie! Jestem Blanka Kloczkowska. Urodziłam się 31.01 o godz. 8.30. Ważyłam 2760 g i mierzyłam 52 cm. Moimi rodzicami są Agnieszka i Dawid z Rudziczki gm. Suszec. W domu czeka na mnie starszy brat Wiktor. Nie mogę się doczekać, aż go poznam.

Na zdjęciu mały Igorek Łapa. Igor urodził się 2.02 o godz. 12.25. Ważył 3370 g i mierzył 54 cm. Jego rodzicami są Małgorzata i Andrzej z Jastrzębia-Zdroju. Na Igorka w domu czeka starsza siostra Lenka.

Jan Kaczorowski jest nowym raciborzaninem. Synek Edyty i Szymona przyszedł na świat 2 lutego. Ważąc 3810 g mierzył 55 cm. W domu czekają siostry Matylda i Oliwia.

Kacperek Noworolski jest synkiem Arlety i Przemysława. Narodził się 2 lutego o 10.18. Ważył wtedy 4020 g i mierzył 55 cm. Braćmi chłopczyka są Aleksander (na zdjęciu) i Wiktor.

Kinga Kelner przyjechała na Gamowską z Bogunic. Urodziła się 29 stycznia o 11.43. Przy wadze 2450 g mierzyła 49 cm. Z narodzin pierwszej pociechy cieszą się Krystyna i Waldemar.

Leon Jankowski-Stryjek urodził się 2 lutego o 6.01. Nowy raciborzanin ważył wówczas 4260 g i mierzył 57 cm. W domu czeka na brata Julia.

Leonardo Gerlich-Cesarano zjawił się na świecie 28 stycznia o 17.24. Ważył wtedy 3850 g i mierzył 55 cm. Chłopczyk jest pierwszym dzieckiem pary z Rydułtów.

Liwia Pelczar jest córeczką Patrycji i Błażeja z Turza. Dziewczynka przyszła na świat 28 stycznia o 15.10. Ważąc 2820 g, mierzyła 51 cm.

Maja Szymiczek to córeczka Alicji i Dawida z Raciborza. Urodziła się 29 stycznia o 11.15. Ważyła 3750 g i mierzyła 56 cm. W domu czeka na siostrę Igor.

Maksym Czogała narodził się 30 stycznia o 9.30. Mierząc 57, cm ważył 3680 g. Alicja i Łukasz są jego rodzicami. Rodzina mieszka w Raszczycach.

Nikodem Leoniuk urodził się 29 stycznia o 0.19. Ważył wtedy 2900 g i mierzył 52 cm. Rodzicami dziecka są Katarzyna i Bartłomiej. W domu czekają siostry Natalia i Nikola. Wszyscy mieszkają w Raciborzu.

Nikodem Szreder jest synkiem Marii i Dariusza z Gamowa. Urodził się 1 lutego o 12.48. Ważył wtedy 3850 g i mierzył 57 cm. Z narodzin brata cieszy się Daniel.

Witajcie wszyscy! Nazywam się Zosia Sosna. Urodziłam się 29.01 o godz.8.30. Ważyłam 3240 g i mierzyłam 55 cm. Moimi rodzicami są Magdalena i Łukasz z Wodzisławia Śląskiego.

Cześć! Nazywam się Zuzia Klimczak. Urodziłam się 30.01 o godz. 9.55. Ważyłam 3180 g i mierzyłam 54 cm. Moimi rodzicami są Sandra i Szymon z Jastrzębia-Zdroju. W domu czeka na mnie starsza siostra Paulinka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].