Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wierni wspólnie kolędowali w Nędzy. Kościół "pękał w szwach" [ZDJĘCIA]

W niedzielę 29 stycznia w parafii Matki Bożej Różańcowej w Nędzy, tak jak w zeszłym roku, Gminne Centrum Kultury zorganizowało koncert kolęd.

Wierni wspólnie kolędowali w Nędzy. Kościół "pękał w szwach" [ZDJĘCIA]
Orkiestra Dęta Gminy Nędza oraz wokaliści podczas koncertu

Już przed rozpoczęciem koncertu kościół "pękał w szwach" od liczby słuchaczy. Uczestników powitała Joanna Kazubska, dyrektor gminnego Centrum Kultury w Nędzy. Podziękowała uczestnikom za tak liczne przybycie.

Cały koncert poprowadził Krzysztof Fulneczek, jako dyrygent Orkiestry Dętej Gminy Nędza

W czasie koncertu Krzysztof Fulneczek wprowadził uczestników w stan medytacji i refleksji.

Orkiestrze towarzyszyli wokaliści: Magdalena Pohlmann i Kamil Klimek.

Magdalena Pohlmann i Kamil Klimek zaśpiewali nie tylko w języku polskim ale zaprezentowali też piosenki w języku obcym

Koncert zakończył się podziękowaniami księdza proboszcza, Joanny Kazubskiej i Krzysztofa Fulneczka. Wokalistom oraz dyrygentowi wręczono kwiaty. Orkiestra otrzymała na koniec długie owacje na stojąco.

Jak co roku przed kościołem odbyła się zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ludzie

Joanna Kazubska

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Nędzy

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Eleonora (164.127. * .175) 31.01.2023 19:50

Koncert był wspanialy i wzruszajacy

~Borowczak (83.4. * .112) 29.01.2023 21:33
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kolejny przepiękny koncert w kościele w Nędzy!