Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

60 osób na Dniu Babci i Dziadka w Łubowicach [ZDJĘCIA]

W Łubowicach połączono Dzień Babci i Dziadka organizując bal karnawałowy z okazji ich święta, dodatkowo w spotkaniu uczestniczyły wnuki w wieku 4 – 12 lat. Świętowano 21 stycznia.

60 osób na Dniu Babci i Dziadka w Łubowicach [ZDJĘCIA]
Wśród przygotowanych zabaw było m.in. wbijanie gwoździ

Stowarzyszenie Błękitne Anioły postanowiły zapewnić popołudnie pełne atrakcji dla dziadków i wnuków, aby spędzili ten czas na wspólnej zabawy. - Były również „babcie i dziadkowie” adopcyjni, którzy chcieli pobyć wśród dzieci, a swoje wnuki mają już dorosłe lub są daleko. I odwrotnie: były też „wnuki adopcyjne”, które niestety nie mają już dziadków lub dziadkowie przebywają za granicą - opowiada Ewa Porwal, przedstawicielka stowarzyszenia, a zarazem sołtyska rudnickiej wioski.

„Aniołki” zagwarantowały wspaniałą zabawę w wyśmienitej atmosferze wśród balonów i kolorowych dekoracji. W programie były między innymi zabawy integracyjne, taneczne, zagadki  oraz zabawy ruchowe i konkursy z nagrodami. Było łowienie ryb, wbijanie gwoździ, rozwiązywanie supła, wiązanie kokardek, zwijanie kłębka włóczki, rozpoznawanie po głosie i po nogach swoich wnuków, budowanie wieży z klocków czy czytanie baśni. Na gości czekał poczęstunek w postaci wyśmienitych ciast oraz pizza. O oprawę muzyczną zadbał Paweł Kobza. - Impreza dla dziadków i wnuków w opinii uczestników się udała, wzięło w niej udział 60 osób - relacjonuje pani Ewa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].