Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piątek trzynasty nie przeszkodził w dobrej zabawie. Studniówka CKZiU nr 1 w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dziś (13 stycznia) w restauracji "Rege" w Bieńkowicach bawili się uczniowe czterech czwartych klas Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu potocznie zwanego Budowlanką i Gastronomikiem, które za 111 dni przystąpią do egzaminu dojrzałości.

Piątek trzynasty nie przeszkodził w dobrej zabawie. Studniówka CKZiU nr 1 w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na rozpoczęcie zabawy dyrektor szkoły Jacek Kąsek zrobił analizę liczb pierwszych (takie co nie dzielą się przez 2): piątek 13 - liczba nieparzysta, styczeń - liczba nieparzysta, 2023 - liczba nieparzysta, początek waszej nauki w Centrum, 2019 - liczba nieparzysta, chodziliście do szkoły 13 lat - liczba nieparzysta, macie do matury 111 dni - liczba nieparzysta. - Pitagoras stwierdził, że liczba jest istotą wszystkich rzeczy i określił liczby nieparzyste jako pozytywne, aktywne i męskie. I to jest czym chcę rozpocząć naszą imprezę i życzę wam wszystkiego co najlepsze! - tak otworzył zaczął dobrą zabawę dyrektor.

Na studniówce bawli się uczniowe czterech klas czwartych z partnerami:

  • 4A4 (technik analityk, technik hotelarstwa – Artur Sudenis)
  • 4B4 (technik budownictwa – Katarzyna Gruchała, Joanna Toniarz
  • 4C4 (technik architektury krajobrazu, technik agrobiznesu – Renata Baron
  • 4Z4 (technik żywienia i usług gastronomicznych – Violetta Morawiec-Opałka

Uczniowe tradycyjnie zatańczyli Poloneza. Zobaczcie jak im poszło:

Zobacz także: Wyjątkowa noc, niepowtarzalne ujęcia! Studniówka 2023 CKZiU nr 1 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].