Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AgroNowiny.pl portal nie tylko dla rolników

Przekazujemy Państwu dziś portal AgroNowiny.pl. Jest to kolejne dzieło naszego wydawnictwa. Portal dedykowany jest zarówno rolnikom zawodowym, którzy prowadzą działalność od wielu lat, jak i rolnikom indywidualnym. Nie zabraknie jednak ciekawych treści dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z hodowlą zwierząt i uprawą roślin, a także dla wszystkich, którym na sercu leży rozwój tej dziedziny.

AgroNowiny.pl portal nie tylko dla rolników

Rolnictwo dotyczy każdego z nas. Bez względu na to czy jesteśmy tego świadomi czy też nie, to musimy pamiętać, że wydarzenia zachodzące w obszarze rolnictwa będą miały bezpośrednie przełożenie na nasze zakupy i budżet domowy. Każdy z nas korzysta bowiem z ciężkiej pracy rolnika.

Misja naszego portalu to dotarcie z informacją do wszystkich tych, którzy jej potrzebują. W odpowiednich sekcjach, jak między innymi: Hodowla, Uprawa, Prawo i Finanse będziemy informować o wydarzeniach, zmianach w przepisach, problemach itd.

Portal AgroNowiny.pl będzie korzystać z wieloletniego doświadczenia, archiwum oraz dziennikarzy Wydawnictwa Nowiny, które wydaje w naszym regionie 5 gazet lokalnych (Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i Magazyn Rybnicki) oraz kwartalnik branżowy Agro Nowiny i portal regionalny o największych zasięgach informacyjnych – Nowiny.pl, a także lokalnie JastrzebieOnline.pl.

Pragniemy zachęcić Państwa do informowania nas o tym, co się dzieje, a także o sprawach, które Waszym zdaniem należy nagłośnić, aby rozwiązać zaistniałe problemy. Z redakcją można skontaktować się mailowo, telefonicznie lub poprzez wiadomość na Facebooku.

Zapraszamy też firmy w regionie do współpracy reklamowej i promocyjnej z Działem Rozwoju Biznesu Wydawnictwa.

Kontakt

  • Tel. 516 210 535
  • Email: agro@nowiny.pl
  • Promocja i reklama: reklama@nowiny.pl

Z dziennikarskim pozdrowieniem,

red. nacz. Fryderyk Kamczyk

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~leśniczy (89.151. * .198) 20.12.2022 15:22

gratulacje i powodzenia!

~rolnik123 (78.31. * .156) 20.12.2022 11:52

supero!!