Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Kuźni Raciborskiej wybrali najlepsze kartki okolicznościowe [ZDJĘCIA]

Znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Kartka okolicznościowa”, którego organizacji podjęto się w Kuźni Raciborskiej.

W Kuźni Raciborskiej wybrali najlepsze kartki okolicznościowe [ZDJĘCIA]
Tak prezentują się najlepsze kartki

W październiku dwie przedszkolanki z kuźniańskiej "Jedyneczki" – Katarzyna Blonka i Klaudia Trestka zorganizowały konkurs plastyczny skierowany dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Jego celem było m.in. rozwijanie wyobraźni i pobudzenie aktywności twórczej, a także powrót do pięknej tradycji obdarowywania się kartkami.

W skład komisji konkursowej weszły: kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji w Kuźni Raciborskiej Anna Mainusz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej Anna Kijek, dyrektor przedszkola nr 1 Lidia Kryś oraz organizatorki. Ale werdykt nie był taki łatwy, bo na konkurs wpłynęło ponad 70 kartek, a jak podkreślają członkowie komisji, "każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna".

Kto okazał się najlepszy?

  • I miejsce – Małgorzata Parzych
  • II miejsce – Małgorzata Małolepszy
  • III miejsce – Marianna Pyzio

Wyróżnienia

  • Mariola Kownacka
  • Zuzanna Podemska
  • Ilona Majewska
  • Renata Borawska
  • Anna Golec

Ludzie

Anna Kijek

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].