Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Radlinie ruszają półkolonie dla... seniorów [ZAPOWIEDŹ]

- Polecam, zachęcam i zapraszam - mówi burmistrz Radlina Barbara Magiera. - Będzie wykład, będą poczęstunki i bardzo ciekawe wycieczki - dodaje.

W Radlinie ruszają półkolonie dla... seniorów [ZAPOWIEDŹ]
Dwudniowe przedsięwzięcie dobędzie się 7 i 8 października. (fot. https://pixabay.com)

"Były w Radlinie półkolonie zimowe, były letnie. Czas na półkolonie jesienne. Tym razem adresatami będą...radlińscy seniorzy" - zapowiada w mediach społecznościowych burmistrz Radlina Barbara Magiera.

Okazuje się, że radlińskich urzędników popularność półkolonii letnich i zimowych zainspirowała do zorganizowania kolejnej edycji, tym razem jesiennych właśnie dla tamtejszych radlińskich. "Serdecznie zapraszam mieszkańców Radlina 60+ do zapoznania się z naszym pionierskim pomysłem „Jesiennych Półkolonii dla Seniorów”! Będzie wykład, będą poczęstunki i bardzo ciekawe wycieczki" - podkreśla w udostępnionym poście burmistrz Magiera.

Dwudniowe przedsięwzięcie dobędzie się 7 i 8 października. W programie wykład, poczęstunek i dyskusje w Centrum Usług Społecznych w Radlinie oraz wycieczki do: do Muzeum Śląskiego w Katowicach i Palmiarni w Gliwicach. Jak wziąć udział w wydarzeniu? Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie odpowiednich formularzy, które są dostępne na urzędowej stronie internetowej miasta oraz w samym Urzędzie Miasta w Radlinie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].