Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe poradnie i lekarze w Artimexie

Z uwagi na potrzeby pacjentów od września 2022 r. w placówce poszerzono zakres usług medycznych o poradnię chirurgii naczyniowej, gastroenterologii oraz jedynej w Raciborzu poradni kardiologii dziecięcej. W placówce przyjmują specjaliści z całego Śląska.

Nowe poradnie i lekarze w Artimexie
Dr n. med. Maciej Wrotniak - specjalista w dziedzinie ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu

W poradni ortopedycznej jednym ze specjalistów w dziedzinie ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu jest dr n. med. Maciej Wrotniak. Do poradni zgłaszają się pacjenci z dysfunkcjami narządu ruchu, wrodzonymi lub nabytymi, wszelkiego rodzaju urazami w tym sportowymi, jak również chorobami zwyrodnieniowymi stawów. W ramach oddziału chirurgii jednego dnia wykonywany jest szereg zabiegów, w tym artroskopia stawu kolanowego, ramiennego, łokciowego, skokowego oraz biodrowego. W przypadku zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej, w której pacjentowi nieustannie towarzyszy ból, pacjent kwalifikowany jest do leczenia operacyjnego endoprotezoplastyki stawu kolanowego czy biodrowego. Po zabiegu endoprotezoplastyki stawu kolanowego czy biodrowego pacjent poddawany jest rehabilitacji, co pozwala na szybki powrót do pełnej sprawności.

Na terenie placówki przyjmuje również specjalista chirurgii naczyniowej Piotr Worobiec, pracujący w oddziale chirurgii naczyniowej Wodzisławskiego Centrum Medycznego. Przy pomocy innowacyjnego sprzętu medycznego zapewnia pacjentom kompleksową diagnostykę niewydolności żylnej i tętniczej, żylaków, pajączków naczyniowych, niedokrwienia kończyn oraz zakrzepicy. W poradni chirurgii naczyniowej wykonywane jest małoinwazyjne leczenie żylaków, skleroterapia, a w przypadku większych zmian naczyniowych, w warunkach szpitalnych, wykonuje się wewnątrznaczyniową termoablację laserową.

Jeśli zauważyłeś u siebie jeden z takich objawów jak: zawroty głowy, zaburzenia widzenia błyski przed oczami, wzmożone tętnienie w pachwinie, nawracające skurcze łydek, zasinienie lub blednięcie stóp, owrzodzenie, ból kończyn dolnych po przejściu krótkiego dystansu, powstawanie obrzęków w najniżej położonych częściach ciała (okolicę stopy i kostki), to warto zarezerwować termin w centrum medyczno – diagnostycznym Artimex (rejestracja pod numerem 32 415 41 13).

Artimex RRK to nowoczesne centrum medyczno – diagnostyczne zatrudniające wysokiej klasy specjalistów w zakresie, ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, endokrynologii, reumatologii, neurologii, nefrologii, urologii, medycyny pracy oraz diagnostyki obrazowej (w tym RTG, RTG stomatologiczne, densytometria, mammografia).

Materiał zewnętrzny

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].