Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Twoja krew, moje życie. W poniedziałek akcja krwiodawstwa na raciborskim rynku [ZAPOWIEDŹ]

14 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Krwiodawcy – święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie dzielą się z innymi darem życia – swoją krwią.

Twoja krew, moje życie. W poniedziałek akcja krwiodawstwa na raciborskim rynku [ZAPOWIEDŹ]
- Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie dla uczestników nie tylko źródłem pozytywnych odczuć i niezapomnianych wrażeń, ale i okazją do bliskiego spotkania się z ideą honorowego krwiodawstwa, która – w co wierzymy mocno – stanie się integralną częścią życia każdego, kto postawi pierwszy krok na jej drodze - mówią organizatorzy (zdjęcie poglądowe)

Z tej okazji Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu zorganizuje i przeprowadzi wydarzenie pod nazwą „Bo tętni w nas dobro”. Odbędzie się w poniedziałek 13 czerwca na rynku w Raciborzu, w godzinach od 10.00 do 15.00.

Nazwa spotkania jest jednocześnie hasłem wiodącym ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej honorowe krwiodawstwo, pn. „Twoja krew, moje życie”, realizowanej zgodnie z programem polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021–2026”.

W ramach wydarzenia będzie można: oddać krew oraz ustawiona zostanie ścianka do zdjęć z motywem serca nawiązująca do hasła wydarzenia, na tle której uczestnicy będą mogli zrobić sobie zdjęcie, opublikować i oznaczyć je poprzez użycie opisu: #botetniwnasdobro w mediach społecznościowych. Będzie także można także samodzielnie wykonać przypinkę z hasłem akcji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].