Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dramat w Radlinie. Ostro zakrapiana impreza zakończyła się śmiercią jednej z osób

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań mieszczących się na terenie Radlina. Mocno zakrapiana alkoholem impreza zakończyła się śmiercią jednego z uczestników.

Dramat w Radlinie. Ostro zakrapiana impreza zakończyła się śmiercią jednej z osób
fot. poglądowe pexels

W sobotę, 14 maja na terenie Radlina doszło do pobicia 63-letniego mężczyzny, który na skutek poniesionych obrażeń zmarł. Jak ustalili śledczy, zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu, w którym odbywała się mocno zakrapiana alkoholem impreza. W pewnym momencie doszło do sprzeczki między znajomymi, w wyniku której dwóch mężczyzn w wieku 41 i 45 lat śmiertelnie pobiło 63-latka.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów obu mężczyznom, a sąd na wniosek prokuratury podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Więzienie grozi świadkom

Za brak udzielenia pomocy oraz nie powiadomienie o popełnionym przestępstwie odpowiedzą kobieta i mężczyzna - mieszkańcy powiatu wodzisławskiego, którzy byli świadkami tego zdarzenia. Za to przestępstwo grozi im do 3 lat więzienia.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka24 (91.204. * .100) 25.07.2022 19:10

Jak świadkowie mogli pomóc skoro byli nawaloni. Zgłoszenie potraktowano by jako żart.

~Pkp (87.207. * .103) 25.07.2022 15:57

To wszystko? Koniec artykułu?