Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Praca w Continentalu i Vitesco

Prężnie rozwijająca się Firma EMPRES-IN CZ (Czechkonstrukter) ,s.r.o. z siedzibą w Czechach 739 61 Triniec III-Kanada, Nad Tyrkou 103, będąca Personalną Agenturą Pracy specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników w krajach UE od 2014 roku, poszukuje kandydatów na stanowisko Operatora produkcji dla przemysłu samochodowego w "Vitesco" i "Continental" w Frenštát pod Radhoštěm. Bonus na start 10 000 kc (1800 zł) wypłacany po odpracowanych 3 miesiącach okresu próbnego.

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna- manualna /elektronika i senzory/praca z - małymi elementami-Vitesco
  • mechatronika/masaże do foteli/-Continental
  • wizualna kontrola gotowych wyrobów
  • praca w systemie 12 godz. zmianowym-dniówka/nocka (15-17 dni pracy w miesiącu)

Wymagania:

  • posiadanie konta bankowego w Czechach
  • zdolności manualne
  • zdolność do pracy zmianowej /dzień,noc/
  • dobry wzrok
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Nasza Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o Czeską umowę o prace
  • Zarobki w koronach czeskich
  • Dodatki do godzin za zmiany dzienne,nocne,weekendy
  • Stravenki 1155 kc np.za 14 przepracowanych zmian
  • Premia frekwencyjna EXTRA BONUS tylko w naszej Agencji za przepracowane swoje zmiany w danym miesiącu 1000 kc
  • PREMIA LOJALNOŚCIOWA,ZA KAŻDY PRZEPRACOWANY ROK 2000KČ
  • Po odpracowanych 4 miesiącach 13 i 14 premia(np.rozpoczęcie pracy 01/22-to premia w maju 1000kc i w listopadzie 1000kc)
  • W skali Roku możesz otrzymać 16000kc samych premii z Agencji
  • 25 DNI URLOPU NA ROK
  • Dojazdy do pracy pokrywane przez pracodawce

DOJAZDY DO PRACY - TRASY

1. Jastrzębie Zdrój(Arki Bożka, McDonalds, Ruptawa-Zebrzydowice-Kończyce, Małe-Pogwizdów-Cieszyn-Frenstat pod Radhostem(autobus tylko dla pracowników naszej Agencji)

2. Finansujemy dojazdy na innych trasach:

Kolejna trasa płatna u kierowcy 20 zł za zmianie (dostępna dla wszystkich pracowników )

TRASA:

Wodzisław Śląski Bricomarche-Stacja Lotos-Gorzyczki-zwracamy również za te dojazdy do wypłaty 150kc(27 zł) za zmianę, więc jeszcze zostaje każdemu na plusie

Jest możliwość również dojazdu własnym samochodem np.w 4 czy 5 osób i każda z tych osób dostaje na dojazdy pieniążki i indywidualnie rozlicza się z kolegą kierowcą po wypłacie

  • wynagrodzenie w wysokości 27000kc-40000kc brutto (4800 zł - 7200zł, ze wszystkimi dodatkami i bonusami)
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • możliwość pracy na tej samej zmianie dla par
  • wsparcie Polskiego koordynatora

JEŻELI SZUKASZ STABILNEJ I ROZWOJOWEJ PRACY ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O WYSYŁANIE CV na adres mailowy: empres_in@yahoo.com LUB KONTAKT Z ANGELIKĄ 668 178 859 (cały dzień)

Zapraszam do kontaktu również w weekendy

Tekst sponsorowany