Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci proszą o pomoc świadków wypadku w Kornicach

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, poszukuje naocznych świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Spółdzielczej w Kornicach 2 grudnia około 6.34.

Policjanci proszą o pomoc świadków wypadku w Kornicach
Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 20 tys. zł. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).

W wypadku brali udział kierująca volkswagenem kobieta, kierowca maszyny do czyszczenia drogi oraz kierowca toyoty.

- Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Apel kierujemy do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat przedmiotowego zdarzenia oraz ewentualnych bezpośrednich świadków o kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 562 55 lub 47 85 562 30, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42 lub mailowy: kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl - czytamy w komunikacie policji.

Przypomnijmy, do wypadku doszło na trasie Kornice - Pawłów 2 grudnia około 6.30. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący toyotą 50-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego w trakcie wyprzedzania maszyny do czyszczenia drogi zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkswagenem, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego - poinformował asp. Paweł Malcharczyk z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Policja informowała też, że do szpitala trafiło dwoje pasażerów toyoty w wieku około 18 lat (doznali ogólnych potłuczeń ciała), a także kierująca volkswagenem kobieta (doznała urazu głowy). Kierowca toyoty wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].