Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miejska plaża ożyła na zakończenie roztańczonego piątku. Linia Nocna oraz DJ Furrier rozkręcili Dni Raciborza [ZDJĘCIA][FILM]

Na zakończenie roztańczonego piątku na plaży miejskiej zorganizowano chillout i elektro party. O 21 na scenę wyszedł duet elektroniczny - Monika Mimi Wydrzyńska & Mikołaj Trybulec, czyli Linia Nocna. Po prawie półtoragodzinnym energicznym występie na scenę zawitał lokalny DJ oraz współtwórca INTRO Festivalu - DJ Furrier.

Miejska plaża ożyła na zakończenie roztańczonego piątku. Linia Nocna oraz DJ Furrier rozkręcili Dni Raciborza [ZDJĘCIA][FILM]

Linia Nocna to duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska & Mikołaj Trybulec. Debiutowali w 2017 singlem "Znikam na chwilę". W 2018 wydali płytę pod tym samym tytułem. Album był nominowany do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album roku elektronika. W 2020 zespół wydał kolejne, świetnie przyjęte single, a pod koniec roku pojawił się drugi album „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się m.in.: "Hulajnogi", "Gdziekolwiek" z gościnnym udziałem Kuby Badacha, czy "Wpadłeś mi w inne".

Monika Mimi Wydrzyńska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalistyki jazzowej. Chórzystka i solistka w zespole TGD. Trener wokalny warszawskiego studia Voice Progress i zespołu Małe TGD oraz Mikołaj Trybulec kompozytor, producent, aranżer, multiinstrumentalista, który produkował utwory między innymi dla Sarsy czy Lake Malawi. Napisał też zwycięski utwór Eurowizji 2019 dla Duncana Laurence'a.


DJ Furrier to współtwórca Intro Festiwalu, który gości rok rocznie największe nazwiska sceny electronicznej. Perkusista z zamiłowania, Dj z pasji. Raciborski kolekcjoner płyt, organizator cykli: Drop Beats Not Bombs, Full Moon, Drop Room, Import Night by Akwarium w Katowicach, na których promuje muzykę niekomercyjną.

Furrier jest od najmłodszych lat związany z muzyką, jej też poświęca znaczną część swojego czasu. Jego sety to fuzja różnych klimatów muzycznych. Wyróżnia go znakomita, pełna emocji selekcja. Na dzień dzisiejszy jego miłością są dźwięki tech-house oraz techno. Stały bywalec najlepszych polskich i czeskich klubów oraz festiwalu Beats4love u naszych południowych sąsiadów, gdzie co roku prezentuje swoje sety szerszej publiczności. Przez ostatnie dwa lata miał przyjemność zagrać w najlepszych miejscówkach w Polsce takich jak Smolna, Tama, Sfinks 700, P23 czy Nowa Rezydencja oraz wiele innych...

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA] 22 wiadomości, 31 komentarzy w dyskusji, 964 zdjęcia, 1 film
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ożywiony (46.134. * .241) 21.08.2021 04:50

To był konkret...