Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już 2 lipca roku rusza trasa Kamili Krawczyk „Zwariowałam Tour” 

Znudziła ci się już muzyka która ciągle brzmi tak samo? Jesteś ciekawy co do powiedzenia ma nowe pokolenie ? Poznaj nową odsłonę polskiego RnB - Kamilę Krawczyk, 17-letnią wokalistkę i autorkę tekstów. 

Już 2 lipca roku rusza trasa Kamili Krawczyk „Zwariowałam Tour” 
Kamila Krawczyk wraz z zespołem już 2 lipca wyrusza w trasę koncertową promującą jej najnowszy album "Zwariowałam Tour"

Niedawno minął rok od premiery debiutanckiego utworu Kamili „Better Part”, który opowiada m.in. o jej pierwszej i  skomplikowanej miłości. Utwór przez kilka tygodni cieszył się 9 tym miejscem na liście przebojów Radia Katowice i niemałym zainteresowaniem w mediach. Piosenkarka zniknęła jednak ze sceny na rok. Dlaczego? Kamila opowiada, że nienawidziła odpowiadać na ciągłe pytania o to, kiedy nagra nowy utwór albo płytę, zwłaszcza gdy wiedziała, że przez dłuższy czas nie będzie w stanie nagrać nic nowego. 

Zaczęło się od bólu gardła…

Miała problemy zdrowotne i prywatne. We wrześniu 2020 roku Kamila wraz z zespołem zagrała swój drugi koncert w krakowskim Klubie Chicago Jazz. Tego dnia nie była w formie, narzekała na ból gardła, mimo to nie chciała odwołać koncertu. Kilka tygodni później jej głos nie był już taki, jak wcześniej. Nie była w stanie śpiewać czysto i trafiać w dźwięk. - Nie wiedziałam o co chodzi, nie miałam tak wcześniej, myślałam że już nigdy tego nie wyleczę - mówi wokalistka. Nabawiła się guzków na strunach głosowych. Ich zdiagnozowanie i wyleczenie trwało ponad pół roku. - Sytuacja w naszym zespole trochę się skomplikowała, było sporo kłótni, miałam wrażenie że oddaliliśmy się od siebie - wspomina Kamila. 

Problem z głosem Kamili i pandemia odbiły się na zespole, atmosfera była napięta. Próby zespołu jednak wciąż odbywały się regularnie, a każdy z muzyków przeżywał ten kryzys na swój sposób.

Cały czas towarzyszyła im muzyka 

Przełom roku ż nie był łatwy ze względu na kolejne lockdowny, ale również i osoboście dla  Kamili ze względu na śmierć jej dziadków. - Kiedyś przeszukiwałam stertę starych płyt winylowych mojego nieżyjącego dziadka, znalazłam tam świetne klasyki, takie jak płyta Stevie’go Wonder’a, która wywarła na naszej muzyce wielkie piętno a także była źródłem inspiracji. Teraz młodzież słucha całkowicie innej muzyki, myślę, że czasami należy wrócić do korzeni - opowiada piosenkarka. 

Przez trudy do…nowej płyty

W ciągu roku pełnym zwątpień, historii i nowych doświadczeń Kamila Krawczyk wraz z DaMo Producent skończyła pisać swój pierwszy album, który przepełniony jest emocjami artystki. Materiał będzie pojawiać się cyklicznie w formie singli wraz z teledyskami. 

Już 2 lipca  Kamila rozpoczyna trasę „Zwariowałam Tour”, podczas której będzie można usłyszeć wszystkie utwory z debiutanckiej płyty. Trasa będzie trwać do końca 2021 roku, a jej nazwa nazwa  przypadkowa i nawiązuje do ciężkiego okresu w życiu piosenkarki, dla jej zespołu i dla całego świata- ze względu na pandemię. 

Zapraszamy na serię 12 koncertów, które odbędą się na terenie śląska: 

02.07.2021 - Hażlach  

09.07.2021 - Ustroń, Amfiteatr

15.07.2021 - Tężnia, Radlin

16.07.2021 - Opole, Master Truck Show

17.07.2021 - Opole, Master Truck Show

18.07.2021 - Opole, Master Truck Show

22.07.2021 - Rybnik, PUB Spółdzielczy

23.07.2021 - Sosnowiec, “Remedium Summer” Letnia Scena Klubu Remedium 

04.09.2021 - Rybnik, Halo Rybnik

11.09.2021 - Rybnik Niewiadom, ICK Industriada

16.10.2021 - Ruda Śląska, MCK 

27.11.2021 - Siemianowice Śląskie, Centrum Kultury

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].