Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Agnieszka Busuleanu-Jaksik nadal dyrektorem MDK Racibórz

Konkurs na stanowisko dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu nie przyniósł zmian. Stanowisko piastuje dotychczasowa szefowa placówki.

Agnieszka Busuleanu-Jaksik nadal dyrektorem MDK Racibórz
Członkowie Zarządu Powiatu Raciborskiego i dyrektor MDK Racibórz. Od lewej: Marek Kurpis, Ewa Lewandowska, Agnieszka Busuleanu-Jaksik, Grzegorz Swoboda.

Dziś, tj. 2 marca Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu Agnieszce Busuleanu-Jaksik.

– W wyniku rozstrzygniętego konkursu funkcja dyrektora została powierzona na okres od 1 marca 2021 roku do 28 lutego 2026 roku. Dyrektor przyjęła dziś gratulacje i najlepsze życzenia w kierowaniu placówką – informuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Przypomnijmy, Agnieszka Busuleanu-Jaksik Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu kieruje od 2016 roku, kiedy zastąpiła na tym stanowisku Elżbietę Biskup.

Ludzie

Agnieszka Busuleanu-Jaksik

Dyrektor MDK Racibórz

Ewa Lewandowska

Radna powiatowa, wicestarosta powiatu raciborskiego, była Radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Marek Kurpis

Etatowy Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].