Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Harcerze ze Skrzyszowa zachęcają do oddania krwi. Sami już oddali

"Krew oddajmy, wirusa pokonajmy!”. Z takim hasłem przewodnim harcerze ze szczepu „ Czarna Wataha” w Skrzyszowie, stawili się w punkcie krwiodawstwa w Wodzisławiu. Oddając krew chcą zachęcić innych do podobnych działań, bo brakuje krwi dla pacjentów. 

Harcerze ze Skrzyszowa zachęcają do oddania krwi. Sami już oddali
fot. 1. DH "Zew"

Harcerze ze Skrzyszowa zachęcają do oddania krwi. Sami już oddali

- Z powodu epidemii koronawirusa drastycznie wzrosła liczba osób hospitalizowanych, które potrzebują krwi. Dlatego Wędrownicy z 1. WDH „Zew”, postanowili wyjść naprzeciw tym potrzebom i dać coś z siebie innym. We wtorek, 24 marca, krew oddali pwd. Robert Wawrzykowski HO, ćwik Klaudiusz Kopiec, Paweł Maciejewski HO oraz ich starszy kolega Artur Król - informują harcerze z 1. Drużyny Harcerskiej "Zew". 

- Chcielibyśmy tym samym zachęcić innych harcerzy do oddawania krwi, ponieważ zapotrzebowanie jest bardzo duże. Krew jest lekiem, którego niczym innym nie można zastąpić - pamietajmy o tym i wyjdźmy zapotrzebowaniu naprzeciw - dodają druhowie. 

Terenowy Oddział RCKiK w Wodzisławiu Śląskim działa przy ul. Radlińska 68 w Wodzisławiu Śląskim. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.30, natomiast rejestracja dawców odbywa się do godz. 13.30. Informacje na temat oddawania krwi można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. (32) 746 74 71 do punktu w Wodzisławiu Śląskim lub (32) 415 20 88 w RCKiK w Raciborzu. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ehhhh (87.207. * .195) 28.03.2020 16:20

A to już zakładają tam rękawiczki? To może przyjdę...