Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Mamy projekt dla Twojej firmy!

Szukasz pracowników lub uczniów? My pomożemy Ci ich znaleźć. W marcu wystartowaliśmy z drugim społecznym projektem medialnym na rynku pracy i edukacji. Okres pandemii wstrzymał nasze działania, ale znów wracamy do realizacji projektu. Zobacz Szczegóły!

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Mamy projekt dla Twojej firmy!

Szanowni Pracodawcy oraz właściciele i zarządzający placówkami edukacyjnymi,

Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnego czasopisma Magazyn Rybnicki oraz regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl i serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl, realizuje II. edycję społecznego projektu medialnego pt.: DOBRA PRACA I EDUKACJA W REGIONIE.

Przedsiębiorstwa chcąc rozwijać swoją działalność muszą dysponować wykwalifikowaną kadrą pracowników, których w obecnych czasach brakuje w regionie i którą coraz trudniej pozyskać. Z kolei celem szkół i uczelni wyższych jest kształcenie absolwentów, którzy wchodząc na rynek pracy będą spełniać oczekiwania pracodawców i znajdą świetną pracę.

Głównym celem naszego projektu jest wsparcie przedsiębiorców w powiatach raciborskim, wodzisławskim i rybnickim (wraz z miastem Rybnik na prawach powiatu) i w regionie w poszukiwaniu pracowników. Jednocześnie chcemy pomóc pracownikom poszukującym pracy w wyborze najlepszych i najbardziej zaufanych pracodawców oraz kierunków dalszej edukacji.

Uczestnictwo w tym unikatowym w skali regionu projekcie medialnym, poprzez publikację prezentacji pracodawców i agencji pracy w aż 6 produktach reklamowych jednocześnie, to szansa na pozyskanie nowych pracowników na poszukiwane stanowiska pracy w kraju i za granicą, budowanie bazy danych osób pracujących i poszukujących pracy w regionie oraz kształtowanie wizerunku przedsiębiorstwa jako solidnego i godnego zaufania pracodawcy.

Z kolei prezentacja uczelni i szkół to szansa na przeprowadzanie skutecznego naboru wśród grupy docelowej jaką są uczniowie, zyskanie uznania w oczach abiturientów i przyszłych absolwentów, poszukujących kierunków dalszego kształcenia,  wyeksponowanie zalet Państwa ofert edukacyjnych oraz pozytywne kształtowanie wizerunku uczelni i szkoły wśród regionalnej społeczności.

Proponujemy Państwu możliwość komercyjnego uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Kompleksowy projekt medialny został wnowiony po okresie pandemii i będzie realizowany od czerwca do końca października 2020 roku i prezentowany jednocześnie aż w 6 atrakcyjnych produktach medialnych w jednym promocyjnym pakiecie! Tym samym Państwa prezentacja dotrze do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców w trzech wymienionych powiatach (pół miliona mieszkańców) różnymi kanałami informacyjnymi.

Pod podanym linkiem przedstawiamy zeszłoroczne wydanie magazynowe, które jest jednym z sześciu elementów reklamowych projektuhttps://issuu.com/nowinypl/docs/magazyn_dobra_praca_edukacja 

W II edycji projektu gwarantujemy 6 PRODUKTÓW W UNIKATOWYM PAKIECIE!

  1. NOWOŚĆ! Wystawa prezentacji partnerów na nowoczesnych dotykowych ekranach LED – ekrany LED 1x2m ruchliwych i często odwiedzanych przez mieszkańców miejscach w Raciborzu i Wodzisławiu
  2. Publikacja prezentacji w specjalnej sekcji na portalu Nowiny.pl (5 mln odsłon, 370 tys. stałych użytkowników!)
  3. Publikacja całostronicowych lub półstronicowych prezentacji w specjalnym bezpłatnym, magazynowym wydaniu gazety (20 tys. nakładu)
  4. Publikacja całostronicowych lub półstronicowych prezentacji w naszych trzech gazetach (15 tys. nakładu)
  5. NOWOŚĆ! Ogłoszenia rekrutacyjne w serwisie Praca.nowiny.pl
  6. Publikacja logotypów partnerów na wszystkich graficznych materiałach reklamowych projektu

    Projekt jest promowany w największym w regionie radiu Vanessa FM, w raciborskiej telewizji kablowej RTK, w naszych trzech tygodnikach oraz na portalu Nowiny.pl - najlepszym lokalnym portalu w Polsce w konkursie SGL Local Press 2016

Zapewniamy pomoc w przygotowaniu prezentacji pracodawców, agencji pracy, szkół, uczelni. O czasie i miejscu publikacji prezentacji decyduje kolejność zgłoszeń!

Zobacz opublikowane już 2 pierwsze prezentacje w tegorocznym projekcie dla:

PWSZ Racibórz https://www.nowiny.pl/161540-studia-magisterskie-inzynierskie-i-licencjackie-blizej-niz-myslisz.html

PKS Racibórz https://www.nowiny.pl/161539-pks-raciborz-stabilna-praca-w-transporcie.html

Wkrótce będzie publikować kolejne prezentacje.

Kreatywne biuro reklam Wydawnictwa Nowiny zaprasza do współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację!