Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek w Gorzyczkach. Śmigłowiec ratował rannego mężczyznę

Dziś, 8 kwietnia na ulicy Wiejskiej w Gorzyczkach doszło do groźnego wypadku. Na miejsce wezwano załogę śmigłowca LPR.

Wypadek w Gorzyczkach. Śmigłowiec ratował rannego mężczyznę

Kilkanaście minut przed godziną 10.00 załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego otrzymała wezwanie na ulicę Wiejską w Gorzyczkach, gdzie doszło do upadku z wysokości. Mężczyzna spadł z dachu z wysokości około siedmiu metrów. Z uwagi na podejrzenie urazu kręgosłupa śmigłowiec przetransportował mężczyznę do szpitala w Rybniku.

(acz)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~aanonim (93.179. * .37) 09.04.2019 15:20

bez jaj! od czego są zwykłe karetki? zaraz do złamanej ręki wyślą śmigłowiec. kto za to płaci?

~Lisek (79.124. * .48) 08.04.2019 18:12

Czy aby to dobra decyzja lekarza LPR? Żeby później znowu pacjent nie był transportowane do Katowic karetką. Nieraz już tak było.