Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Andrzej Piaseczny gwiazdą strażackiego memoriału. Tłumy na placu Długosza w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Koncert Andrzeja Piasecznego zwieńczył pierwszy dzień XXVI Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego. Zobaczcie jak publiczność bawiła się na koncercie Piaska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SPK (83.29. * .198) 20.08.2018 19:24

Piaseczny bardzo dobry koncert, ale zachowanie tego "artysty" po występie to żenada. Czekało na swojego idola około 50 osób, głównie dzieci, w tym jedna dziewczynka na wózku inwalidzkim. Ale gwiazdor był ponad to. Wyszedł zmęczony (???). Obstawa ochroniarzy przewyższała nawet Prezesa. Zrobił ze 3 zdjęcia i może dał 5 autografów. Potem obrócił się na pięcie i odszedł. Zawód dzieci był ogromny. Panie Andrzeju , to dzięki takim jak my żyje się panu tak dobrze. Więcej pokory. Należy uczyć się od młodszych kolegów Pectusów, Brzozowskiego, Szpaka , i wielu innych. Koncert spoko, szkoda że pozostał niesmak.