Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pożar butli z gazem i zatrucie tlenkiem węgla dwóch osób. Strażacy znów w akcji

W niedzielę, 23 stycznia na terenie powiatu wodzisławskiego doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W pierwszym doszło do pożaru butli gazowej, w drugim do zatrucia tlenkiem węgla dwóch osób.

Pożar butli z gazem i zatrucie tlenkiem węgla dwóch osób. Strażacy znów w akcji

Pożar butli z gazem

Do zdarzenia doszło w Gorzyczkach przy ul. Leśnej w jednym z mieszkań. Mieszkaniec zdołał wynieść butlę na zewnątrz budynku, doznając przy tym lekkich poparzeń dłoni. Przyczyną pojawienia się ognia była nieszczelność przewodu przenośnego piecyka gazowego. W akcji brało udział 14 strażaków.

Tlenek węgla

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło około godz. 19.55 w Wodzisławiu Śląskim, na ul. Dębowej, gdzie w budynku wielorodzinnym doszło do zatrucia tlenkiem węgla dwóch osób. Zostały one przewiezione do szpitala.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].