środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Patrol

WSTRZĄS W REGIONIE:

Tragedia w Rybniku. Utonął młody mężczyzna

19.05.2018 21:15 | 1 komentarz | acz

Dramatyczne sceny rozegrały się dziś, 19 maja w rejonie ulicy Wielopolskiej. W stawie utopił się młody mieszkaniec Rybnika.

Tragedia w Rybniku. Utonął młody mężczyzna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kilka minut przed godziną 18.00 rybnickie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który miał się znajdować nad stawem w rejonie ulicy Wielopolskiej w Rybniku. Kiedy na miejsce jako pierwsza dotarła straż pożarna, mężczyzna był siny i nie oddychał. Strażacy natychmiast rozpoczeli akcję reanimacyjną, którą po dojeździe pogotowia przekazali ratownikom. Mimo ich starań 35-letniego mężczyzny nie udało sie uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejsce skierowano patrol policji. Jak ustalono, 35-letni rybniczanin imprezował nad stawem z kolegami. Mężczyźni rozpalili grilla, spożywali również alkohol. Mężczyzna postanowił wejśc do stawu. W pewnym momencie jego koledzy stracili go z oczu. Udało im się go wyciągnąć na brzeg. Powiadomili o zdarzeniu służby ratunkowe. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Policja ustala dokładne okoliczności tragicznego zadrzenia. 
(acz)