Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tkalnia Kietrz zaprasza na warsztaty tkackie

Już za kilka dni Tkalnia rusza z cyklem warsztatów, które realizowane są we współpracy z Stowarzyszenie LGD "Płaskowyż Dobrej Ziemi" w Kietrzu.

Tkalnia Kietrz zaprasza na warsztaty tkackie
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. freepik.com
wrzesień
17 sobota

Warsztaty tkackie w Kietrzu

TKALNIA - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu

Kietrz, Wojska Polskiego 20
Start o godz. 11:00, trwa od 17 do 18 września wstęp wolny

Tkalnia - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu zaprasza  na warsztaty z tkactwa, malarstwa, makramy, kosmetyki naturalnej oraz zielarstwa.

Warsztaty będą odbywały się weekendowo. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o szybkie zajmowanie miejsc - bo będzie ciekawie, twórczo i kolorowo.

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pierwsze warsztaty, już w najbliższy weekend, poprowadzi je dr Piotr Wysogląd. Uczestnicy będą wykonywać od podstaw pracę z zakresu tkactwa artystycznego.

warsztaty tkackie.jpg

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do śledzenia profilu FB: www.facebook.com/TkalniaKietrz

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WicherPlania (89.171. * .51) 15.09.2022 11:35

Michał, masz świetne pomysły na warsztaty! Rób to, w tym jesteś dobry! Nie bierz się za politykę...