Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy na te zawody czekali dwa lata. Kto okazał się najlepszy w gminie Rudnik [ZDJĘCIA, RELACJA LIVE]

Po pandemicznej przerwie z wielkim rozmachem zorganizowano gminne zawody sportowo-pożarnicze. Wydarzenie towarzyszyło jubileuszowi 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudniku. Kto okazał się najlepszy?

Strażacy na te zawody czekali dwa lata. Kto okazał się najlepszy w gminie Rudnik [ZDJĘCIA, RELACJA LIVE]

Grupa A (mężczyźni):

Grupa C (kobiety):

  • OSP Rudnik
  • OSP Gamów

CTIF chłopcy:

  • OSP Gamów
  • OSP Rudnik

CTIF dziewczęta:

  • OSP Gamów

"Na żywo" za pośrednictwem Facebooka pokazaliśmy jak wyglądała bojówka:

Zawody otwarli: senator Ewa Gawęda i wójt Piotr Rybka

Katarzyna Nowak-Kampik do zdjęcia pozuje z synami: Beniaminem i Mikołajem, którzy należą do OSP Gamów. - Mój mąż jest strażakiem, synowie też stwierdzili, że chcą się tak angażować - mówiła nam pani Kasia. - Dobrze, że te wydarzenia wracając po pandemicznej przerwie - dodała

W ramach zawodów najpierw odbyła się sztafeta pożarnicza. Na zdjęciu Wiktoria Holeczek z OSP Gamów w trakcie wykonywania jednego z zadań przewidzianych w ramach tej konkurencji

Marek Kołek z OSP Strzybnik podczas pokonywania równoważni

A tutaj Robert Krybus z OSP Brzeźnica w trakcie biegu przez pachołki

O bufet dbali strażacy z OSP Rudnik, na zdjęciu: Patrycja, Bronisław, Katarzyna, Weronika, Barbara, Ewelina i Patryk

Tutaj w trakcie bojówki, na zdjęciu strażacy z OSP Modzurów

Spotkanie ubarwił dziecięcy pokaz. Było gaszenie pożaru, a nawet transportowanie rannych do karetki

Czytaj także: 

Ludzie

Ewa Gawęda

Senator RP

Piotr Rybka

Wójt gminy Rudnik.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].