Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Kultura

W Gołkowicach zabrzmią noworoczne dźwięki [ZAPOWIEDŹ]

11.01.2022 19:12 | 0 komentarzy | juk

Już w najbliższą niedzielę mury gołkowickiego kościoła wypełnią się muzyką. A to za sprawą zaplanowanego na ten czas Koncertu Noworocznego.

W Gołkowicach zabrzmią noworoczne dźwięki [ZAPOWIEDŹ]
- Zapraszamy - zachęcają organizatorzy zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu. (fot. GCKSiT w Godowie)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wójt gminy Godów Mariusz Adamczyk oraz przewodniczący Rady Gminy Godów Antoni Tomas serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny, który muzyką i śpiewem okrasi Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic. - Zapraszamy - zachęcają organizatorzy zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Zwróćmy uwagę, że członkami orkiestry są muzycy, w zdecydowanej większości, mieszkańcy Godowa. Jej repertuar stanowią zarówno utwory muzyki marszowej, poważnej jak i popularnej, hity polskiej i światowej muzyki rozrywkowe, standardy jazzowe, kompozycje sakralne i melodie biesiadne. W trakcie Koncertu Noworocznego zabrzmią m.in. kolędy, pastorałki oraz piosenki związane z okresem bożonarodzeniowym.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 stycznia o 14.30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gołkowicach.