Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tatuaże na Stadionie Wrocław. Będą tam studia z naszego regionu

Już w ten weekend (31 lipca – 1 sierpnia 2021) wnętrza Stadionu Wrocław wypełnią się zapachem tuszu i dźwiękiem rozgrzanych do czerwoności maszynek do tatuowania. Miłośnicy tatuażu czekali dwa lata na kolejną edycję Tattoo Konwent. Pierwsza impreza po przerwie odbędzie się właśnie we Wrocławiu. Swoje stanowisko będzie miało rybnickie studio tatuażu INK-OGNITO TATTOO i Banana-INK.

Tatuaże na Stadionie Wrocław. Będą tam studia z naszego regionu
Na stanowisku Banana-INK każdy może zmierzyć się ze skórką od banana. Fot. archiwum portalu

Tym razem w strefie wystawienniczej pracować będzie 150 tatuatorów, którzy swoje wzory wystawią w 10 kategoriach konkursowych. Dla odwiedzających to okazja do wytatuowania się u utalentowanego artysty z innej części kraju lub lokalnego studia. W programie Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła uwzględniono także dodatkowe atrakcje: koncert Dezertera i Moron’s Morons oraz pokazy: pole dance, freak show, akrobatyki oraz body paintingu.

Wrocław Tattoo Konwent powered by Perła to nie tylko spotkanie branży tatuatorskiej, a przede wszystkim festiwal skierowany do osób, które kochają sztukę tatuażu lub chciałyby się wytatuować, ale nie wiedzą, jakie studio wybrać. W strefie wystawienniczej Tattoo Konwent pracują artyści z całego kraju, którzy nie tylko wystawiają swoje prace w konkursach, ale wykonują na żywo zaprojektowane przez siebie wzory. Na tatuaż można umówić się przed wydarzeniem, kontaktując się z biorącym w nim udział studio. Część artystów dysponuje również czasem dla osób, które spontanicznie zdecydują się na nowy rysunek na ciele.

Dowiemy się, kto robi najlepsze tatuaże

Festiwalowe bramy otwierają się dla odwiedzający o godzinie 10:00. Impreza potrwa do niedzielnego popołudnia. Przez dwa dni na scenie głównej odbywać się będą konkursy na najlepsze tatuaże. Jury w składzie: Inez Janiak, Majk i Michał Wurszt zdecydują, którzy tatuatorzy otrzymają nagrody w kategoriach: tatuaż duży, rękaw / nogawka / cały przód / całe plecy, tatuaż graficzny / geometryczny, tatuaż tradycyjny & neotradycyjny, tatuaż mały, tatuaż realistyczny, tatuaż dla debiutantów, tatuaż dwudniowy & kolaboracje, tatuaż I i II dnia konwentu.

Strefa muzyczna i atrakcje dodatkowe

W sobotę popołudniu dla uczestników konwencji zagrają dwa zespoły: Moron’s Morons i Dezerter. O oprawę muzyczną imprezy zadbają DJe: SAYURI, PZG, AURICOM i BABY MEELO. W programie znalazły się także pokazy specjalne. Przed publicznością swoje umiejętności zaprezentują: mistrzyni Pole Dance – Berenika Nienadowska-Krajewska,LUQO ART – performer-gimnastyk, ekspert w dziedzinie ekwilibrystyki i kontorsjonistyki, Krystian Minda – bohater budzącego grozę freakshow oraz Marian Folga– artysta specjalizujący się w bodypaintingu.

Strefy pełne rozrywki

Na Wrocław Tattoo Konwent będą działały strefy tematyczne: chillzone, zlot foodtracków, targi mody i designu, giełda winyli, wystawa malarstwa Eweliny Kochan czy strefa HotBall dla miłośników oldschoolowej motoryzacji. Fani tatuażu spotkają się także z reprezentantami WWF i Otwartych Klatek. Ponadto ceniona artystka specjalizująca się w tatuażu realistycznym Joanna Fąferko poprowadzi darmowe warsztaty dla tatuatorów. Dobrowolne datki składane w trakcie seminarium tatuażystka przekaże na rzecz Stowarzyszenia „Wilk Syty i Owca Cała”. Najmłodsi uczestnicy mają możliwość kreatywnego spędzenia czasu pod opieką animatorów, w trakcie gdy ich rodzice w pełni korzystać będą z rozrywek przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. Wśród nich znajdzie się akcja „Zrób portret u Watemborskiego”, w trakcie której fotograf wykonuje konwentowe portrety uczestnikom wydarzenia. Pozowane zdjęcia uczestnikom wykonywać będzie także Michał Przybyła, prowadzący tegorocznej edycji Wrocław Tattoo Konwent. Wiedząc, że tatuaż jest wdzięcznym obiektem do fotografowania, organizator zaaranżował również specjalne sesje, w trakcie których fotografowie będą mieli okazję uchwycić w swoich obiektywach piękno profesjonalnych modelek alternatywnych. Bilety i pełny program wydarzeń z serii Tattoo Konwent powered by Perła dostępne na: www.tattookonwent.pl

- Wrocław Tattoo Konwent to rozgrzewka przed Poznań Tattoo Konwent, który już za niecały miesiąc (bo w weekend 21-22 sierpnia 2021) odbędzie się w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich – przypomina Marcin Pacześny – organizator największego w Polsce cyklu spotkań z tatuażem artystycznym. - Tak więc wszystkich, którym nie uda się dotrzeć do nas w ten weekend zapraszamy już teraz do stolicy Wielkopolski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wszystkowtemacie (46.204. * .153) 01.08.2021 16:58
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu