Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Pomysł na Walentynki: Wielka Prywatka dla Wielolatów w Spodku [WYGRAJ BILET]

08.02.2020 12:58 | 0 komentarzy | (q)

Wielka Prywatka to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej lat 70., 80. i 90., na który zapraszamy z Izabelą Trojanowską, Markiem Sierockim i Hirkiem Wroną. Wielka Prywatka to nie tylko koncert niezapomnianych przebojów z tamtych lat, ale i największa potańcówka w historii katowickiego Spodka. Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na tą imprezę.

Pomysł na Walentynki: Wielka Prywatka dla Wielolatów w Spodku [WYGRAJ BILET]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nieprawda, że dyskoteki są już tylko dla młodzieży. Jeśli kochasz tańczyć lub jesteś ogromnym miłośnikiem muzyki z lat 70., 80., i 90., to mamy dla ciebie wyjątkową imprezę! Już 14 lutego 2020 r. zapraszamy do katowickiego Spodka na niepowtarzalną Wielką Prywatkę! To impreza idealna dla wszystkich, którzy nie tylko kochają tańczyć i chcą się cofnąć muzycznym wehikułem czasu w lata swojej młodości, ale również dla tych, którzy nie czują się królami parkietu.

W rytm muzyki z tamtych lat poprowadzi wszystkich Marek Sierocki, za konsolą DJ-a zasiądzie Hirek Wrona, a największe polskie przeboje przypomną aż trzy fantastyczne zespoły muzyczne, wśród których gwiazdą będzie Izabela Trojanowska.

Obiecujemy nie tylko niezapomnianą podróż w czasy twojej młodości, ale również możliwość potańczenia na parkiecie, dlatego też nie zwlekaj z zakupem biletów!

Bilety można kupić na stronie www.wielkaprywatka.pl, www.ticketmaster.pl, w salonach Media Markt i w katowickim Spodku, w dniu imprezy. Od teraz bilety dostępne są w cenie 75 zł w wersji open, tzn. z dostępem na parkiet w trakcie trwania całej imprezy. Więcej informacji na stronie www.wielkaprywatka.pl. Wsiądź w niezapomniany wehikuł czasu i zbieraj kolejne wspomnienia!


Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na Wielką Prywatkę dla Wielolatów w Spodku. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygra opinia, która zbierze największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 13 lutego, do godz. 12:00. Wejściówki trafią do internautów, który spełnił warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku. Prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu "inne".

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.