Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: 3. urodziny Artimexu!

11.05.2020 11:15 | 0 komentarzy | EK

15 maja Centrum Zdrowia i Urody Artimex obchodzi swoje trzecie urodziny. Planowano je hucznie świętowac w obecności swoich klientów i przyjaciół. Niestety w obecnej sytuacji gabinet kosmetyczny nadal jest nieczynny. Aktualnie pacjentów przyjmują tylko lek. Agata Zielonka-Kucharzewska i podolog Robert Komarek. Zespół kosmetyczek nadal czeka na powrót do zabiegów.

#kupujeratuje: 3. urodziny Artimexu!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Nasz gabinet jest w pełni przygotowany by po otwarciu pracownicy i klienci czuli się bezpiecznie - podkreśla Katarzyna Gołębiowska, menadżer Artimexu. - To dla nas wszystkich trudny okres, ale mamy nadzieję, ze już wkrótce Centrum Zdrowia i Urody będzie w pełni czynne, a nasi klienci znowu będą mogli korzystać ze wszystkich naszych usług. Czekamy na to z niecierpliwością i zapraszamy, jak tylko będzie to możliwe! - dodaje.

Centrum Zdrowia i Urody ARTIMEX
ul. Ben. Bema 5, Racibórz
tel. 32 755 22 25, 663 259 000
www.artimex.com.pl
medicalestetic@artimex.com.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!