Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Mój dom nie dymi - Twój też może!

20.04.2020 12:04 | 0 komentarzy | MK

Przyszła wiosna, a to dla wielu najlepszy czas, aby planować remonty w swoich domach. Warto pomyśleć o wymianie starego pieca, który zatruwa nie tylko sąsiadów, ale nasze środowisko naturalne przyczyniając się do powstawania smogu, na nowe ekologiczne rozwiązanie. Specjaliści firmy TERMSTAL pomogą dobrać odpowiednie ogrzewanie, które będzie nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Dodatkowo kompleksowo przygotują wniosek na dotację z programu rządowego Czyste Powietrze.

#kupujeratuje: Mój dom nie dymi - Twój też może!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie warto odkładać decyzji o wymianie swojego kopciucha na później, ponieważ dotacje w granicach 70-90 proc. będą już tylko przez niedługi czas. Ministerstwo Klimatu przygotowało spore zmiany. Obecnie wnioski na nowych zasadach są w fazie testu, ale jak zapowiadają przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaczną obowiązywać niebawem.

Po wprowadzeniu nowych zasad maksymalny poziom dofinansowanie wyniesie 60 procent.

Więc nie czekaj, umów się z naszymi doradcami techniczno- handlowymi na pomiar piwnicy i wycenę inwestycji. Kompleksowo obsłużymy każdą inwestycję w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz fotowoltaicznych. Przedsięwzięcia wykonujemy w obiektach mieszkalnych i przemysłowych.

W naszej ofercie:

  • kotły na pellety z biomasy, spełniające warunki 5 klasy energetycznej (PN-EN 303-5-2012) oraz ECO DESIGN
  • kotły na ekogroszek
  • kotły gazowe kondensacyjne
  • kotły elektryczne
  • pompy ciepła
  • instalacje fotowoltaiczne
  • panele solarne
  • termomodernizacja butynku

Piszemy i rozliczamy wnioski z programu Czyste Powietrze.

Pamiętaj, że w okresie zimowym w wielu miastach z terenów Śląska, Zagłębia i Małopolski występuje nawet dwudziestokrotnie większe stężenie groźnych i rakotwórczych substancji w powietrzu, niż latem i wiosną. Ten problem ma swoją nazwę - niska emisja zanieczyszczeń. Jej źródłem jest nieefektywne spalanie węgla i odpadów w budownictwie indywidualnym oraz komunalnym. Duża skala występowania zjawiska niskiej emisji to ciągła degradacja środowiska naturalnego i tym samym pogarszające się warunki życia. Możesz temu zapobiec, wymieniając źródło ciepła na ekologiczne.

W czasie pandemii pracujemy zdalnie, więc prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dowiedz się więcej – Racibórz, ul. Chopina 14/6
tel. 32 348 28 26, www.dofinansowania-kotly.pl

Materiał zewnętrzny