środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Kultura

Z OSTATNIEJ CHWILI:

„Tych lat nie odda nikt…” - benefis Ireny Santor w RCK

13.12.2011 13:54 | 4 komentarze | e

21 stycznia o godzinie 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się benefis Ireny Santor. Będzie to koncert wyjątkowy. Piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Cena biletów 40 i 30 zł.

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Recital największych przebojów przeplatany będzie piosenkami z najnowszej płyty „Kręci mnie ten świat”, która spotkała się z entuzjastycznymi opiniami recenzentów, zdobywając jednocześnie serce i uznanie publiczności.

Artystce towarzyszy na fortepianie Czesław Majewski, kompozytor, pianista, dyrygent i aktor kabaretowy. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych "Śpiewające fortepiany" (TVP2) i "Singa Dinga" (TV Puls).