Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Kultura

Pan Poeta Show już wkrótce w bibliotece

26.11.2020 14:50 | 0 komentarzy | d

Raciborska biblioteka przygotowała dla swoich najmłodszych czytelników wyjątkowy prezent na Mikołaja. Już 7 grudnia, specjalnie dla dzieci w Raciborzu, swoje show zaprezentuje sam Pan Poeta.

Pan Poeta Show już wkrótce w bibliotece
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
grudzień
7 poniedziałek

Pan Poeta Show już wkrótce w bibliotece

Start 07.12.2020 o godz. 10:00 wstęp wolny

– Drogie dzieci, koniecznie przyfruńcie na spotkanie z autorem Ptasiej Serii, czyli sześciu książek wyróżnionych na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Poznajcie historie ptasich bohaterów a także samego autora – Pana Poetę! A na deser zróbmy wspólnie ciekawe zadania! – zachęca raciborska książnica. Pan Poeta to autor edukacyjnych bajek dla dzieci, który dobrze wie, jak rozmawiać z dziećmi, co je bawi i na które aktywności reagują najlepiej. Pokazuje dzieciom, że świat jest piękny, otwarty, pełen możliwości i dobrej zabawy.

Premiera Pan Poeta Show odbędzie się w poniedziałek 7 grudnia o godz. 10.00 na kanale YouTube biblioteki. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego pobrania materiałów, które przydadzą się w trakcie warsztatów: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2272-pan-poeta-show.html

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

źródło: MiPBP Racibórz