Wtorek, 20 października 2020

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Kultura

Prezentacja książki Nowin "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości" [RELACJA LIVE, ZDJĘCIA]

18.09.2020 18:07 | 2 komentarze | ska

Wydawnictwo Nowiny zaprosiło gości z terenu powiatu wodzisławskiego oraz bohaterów nowej publikacji "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości z Ziemi Wodzisławskiej", która opowiada o osobach, które już zapisały się w historii powiatu wodzisławskiego. 

Prezentacja książki Nowin "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości" [RELACJA LIVE, ZDJĘCIA]
Prezentacja książki "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prezentacja książki Nowin "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości" [RELACJA LIVE]

W Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim odbyła się prezentacja najnowszej publikacji Wydawnictwa Nowiny "100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości". Nowa publikacja Nowin to ukłon w stronę zasłużonych mieszkańców powiatu wodzisławskiego. To opowieść o osobach, których sylwetki mogą być wzorem dla wielu młodych ludzi, a także zdecydowanie będą przytaczane przyszłym pokoleniom. 

- Niezwykle cenne jest to, że o bohaterach naszej publikacji próżno szukać informacji w internecie. Dzięki pracy redaktorów pamięć o tych osobach nie zniknie – podkreślił Arkadiusz Gruchot, prezes Wydawnictwa Nowiny i jeden z autorów publikacji.

- Myślę, że jest to najważniejsze kompendium o ludziach wywodzących się, ale też związanych i zżytych z naszym powiatem – powiedział Leszek Bizoń, starosta wodzisławski.