Sobota, 4 lipca 2020

imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

RSS

Kultura

Mieczysław Kieca podjął wyzwanie i wziął udział w #Hot16Challenge2

26.05.2020 18:22 | 3 komentarze | juk

Prezydent Wodzisławia Śl. wziął udział w ogólnopolskiej akcji mającej na celu zbiórkę funduszy na rzecz personelu medycznego. Jak wypadł? Zobaczcie sami!

Mieczysław Kieca podjął wyzwanie i wziął udział w #Hot16Challenge2
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do osób, które wzięły udział w głośnej akcji #Hot16Challenge2, właśnie dołączył prezydent Wodzisławia Śl. Mieczysław Kieca. Niczym prawdziwy raper, w czapce z daszkiem i głośnikiem na ramieniu rozpoczął swoje nagranie na terenie wodzisławskiego dworca kolejowego.

"Jestem nie od rapowania, a od pomagania i o sprawy miasta dbania" zaczął prezydent. W dalszej części podkreślił, że dobro wspólne i zdrowie są sprawami fundamentalnymi dla polskich samorządów. "Łatwo nie jest, ale razem tworzymy to miasto. Zza masek lekarzom maski szyjemy, zza laptopów problemy rozwiązujemy" rapował dalej wodzisławski prezydent.

Przypomnijmy, że wyzwanie polega na wykonaniu tzw. "szesnastki", czyli zwrotki składającej się z 16 wersów pod dowolny beat. W zabawie oprócz artystów biorą udział także samorządowcy, sportowcy i celebryci. Warunkiem udziału jest wpłacenie pieniędzy (zrzutka dostępna TUTAJ) na wsparcie personelu medycznego, który w pierwszej linii toczy codzienną walkę z koronawirusem. Prezydent Kieca nie skorzystał z możliwości nominowania kolejnych osób do wzięcia udziału w muzycznym wyzwaniu. "Nikogo nie nominuję, za to wszystkim, którzy pomagają w czasach pandemii, bardzo serdecznie dziękuję" mówił kończąc nagranie.Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.