Niedziela, 12 lipca 2020

imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

RSS

Kultura

Tauron dołoży się do Intro Festivalu. Razem rozświetlą Racibórz

27.06.2019 08:50 | 0 komentarzy | ż

Od teraz raciborski festiwal na Zamku Piastowskim będzie miał dodatek w logo - Powered by Tauron. Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o przyłączeniu się spółki Rafako S.A. w rozwój wydarzenia, a dziś przyłączyła się kolejna marka, tym razem globalna - informują organizatorzy imprezy.

Tauron dołoży się do Intro Festivalu. Razem rozświetlą Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Udało się przekonać dużego partnera technologicznego do rozwoju idei festiwalu muzyki elektronicznej i światła w Raciborzu. To krok w przód, jesteśmy niezmiernie szczęśliwi... to zasługa także dotychczasowych lokalnych firm, które pozwoliły przetrwać trudne lata rozwoju, ale i urzędu miasta, starostów powiatowych, dyrektor zamku, prezydenta Mirosława Lenka i obecnych - Dariusza Polowego i Michała Fity. Na główne rozmowy pojechaliśmy z wiceprezydentem Michałem Fitą, uwiarygadniając znaczenie projektu dla regionu i wkład pracy wielu środowisk. Pokazaliśmy wizję festiwalu wybitnego w przyszłości i unikatowego na skalę całego kraju, bo Tauron jest mecenasem wyjątkowych wydarzeń w Polsce i trafiamy w rodzinę śląskich "laurek" kultury. To także jeszcze większa odpowiedzialność. Zapraszam wszystkich 12-13 lipca na INTRO Festival 2019. Park Zamkowy, rzekę i zamek zamienimy w malownicze miejsce. Szczególnie nocą, gdy zaświecimy... już z Tauronem - mówi Odyseusz Olbiński, prezes Fundacji INTRO Light.

- Tauron to marka coraz bardziej zielona. Firma wyrasta z tradycji przemysłowej, ale innowacyjność i kreatywność to dwie dźwignie, które pchają ją w stronę odnawialnych źródeł energii. Grupa Tauron chcąc zasilać ciepłem, energią i mocą swoich Klientów, wspiera ambitne inicjatywy kulturalne, sportowe i charytatywne. Intro Festival pokazuje harmonię między światłem i dźwiękiem, które w interakcji z publicznością symbolizują energię natury, tak bliską Grupie Tauron - w tym słowach Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia, podsumowuj zaangażowanie firmy w raciborski festiwal.

źródło: Fundacja Intro Light, oprac. ż