Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Kultura

Muzyka, taniec, modele... Trwają zapisy na zajęcia w MDK Racibórz

09.08.2017 10:08 | 0 komentarzy | ż

Koło gitarowe, balet, hip-hop, mała modelarnia... Sprawdź, co nowego znalazło się ofercie Młodzieżowego Domu Kultury na nowy rok szkolny.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z nowej oferty zajęć pozaszkolnych. Poza znanymi i sprawdzonymi formami - zajęcia wokalne (solo i zespoły), taniec towarzyski, grupy teatralne, zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, świetlica i koło dziennikarskie - od nowego roku szkolnego ruszy kilka nowych kół.

  • Koło gitarowe - dla dzieci i młodzieży, chcącej nauczyć się podstaw gry na tym instrumencie. Zapraszamy zarówno tych, którzy mieli już do czynienia z gitarą i chcą podszkolić swój warsztat i poszerzyć repertuar wykonywanych utworów, jak i tych, dla których gra na gitarze zawsze była wielkim marzeniem. Zajęcia prowadzić będzie Wojciech Zippel.
  • Mała modelarnia - zajęcia konstruktorskie, skierowane dla chłopców, choć i dziewczęta będą mile widziane. Podczas zajęć dzieci i młodzież będą mieli okazję konstruować, budować, tworzyć coś z niczego. Małą modelarnię poprowadzi Roman Szczasny.
  • Balet dla dzieci - zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat. Podstawy baletu, tworzenie układów tanecznych, występy. Na zajęcia zaprasza Aleksandra Kempa.
  • Taniec współczesny (balet-jazz) - dla dzieci i młodzieży, łączone formy taneczne, budowanie układów. Zajęcia poprowadzi również Aleksandra Kempa.
  • Zespoły tańca nowoczesnego SZAJKA i SZAŁ - kontynuacja prac w grupach, jednak nastawiona na naukę nowego stylu - HIP HOPU. Zajęcia poprowadzi Martyna Wieczorek.

- Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sekretariatu placówki, gdzie można zapisać się na wybrane zajęcia. Można przesłać deklaracje również drogą elektroniczną pod adres biuro@mdk-raciborz.pl - informuje Agnieszka Busuleanu-Jaksik, dyrektor MDK w Raciborzu.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia. Dokumenty do pobrania TUTAJ.

Ludzie:

Agnieszka Busuleanu-Jaksik

Agnieszka Busuleanu-Jaksik

Dyrektor MDK Racibórz