Poniedziałek, 18 czerwca 2018

imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

RSS

Kultura

Poemat dla Hiszpanii w niedzielę na zamku [ZAPOWIEDŹ]

19.05.2017 10:11 | 0 komentarzy | ż

Kolejny program rozrywkowy z cyklu „Z biesiadą przez świat” pt. „Poemat dla Hiszpanii” w wykonaniu Teatru Amatorskiego „Na Zamku” już w najbliższą niedzielę - 21 maja.

Poemat dla Hiszpanii w niedzielę na zamku [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Widowisko odbędzie się na scenie plenerowej, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Początek godz. 16.00, wstęp wolny. Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy lokalnej pn. „Sztuka kształci, wychowuje, bawi” .

- W trakcie widowiska zawitamy w progi gościnnej i pięknej Hiszpanii, aby raciborzanom i mieszkańcom regionu przybliżyć piękną literaturę, zabytki architektury, kulturę tańca, piosenki, tradycyjne potrawy i wspaniały humor Hiszpanii, która jest dla nas bliska poprzez podobną historię. Hiszpania kusi też turystycznie swoimi krajobrazami, bogactwem zabytków, dobrym jedzeniem, słonecznymi plażami oraz serdecznością ludzi. Wzbogacimy swoją wiedzę o kraju, który odwiedzamy i podziwiamy - mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu, oprac. żet