środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Kultura

MARCELINA na Końcu Świata już dziś - wygraj bilet!

30.10.2015 10:24 | 0 komentarzy | (q)

Marcelina wraz zespołem wystąpi na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w piątek 30 października o godz. 20.00.

MARCELINA na Końcu Świata już dziś - wygraj bilet!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
30 piątek

MARCELINA na Końcu Świata

Start 30.10.2015 o godz. 20:00 cena biletu: 25/30

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jesienią promować będzie swój trzeci autorski album o tytule "Gonić burzę". Na nowym krążku znajdzie się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym - wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno. Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.

Marcelina współpracowała z takimi artystami jak Piotr Rogucki (Piotr zaśpiewał gościnnie w utworze Marceliny "Karmelove" - teledysk do tego utworu przekroczył 7 mln wejść na YT), Grubsonem (utwór "Jedna z planet" w duecie z Marceliną był drugim oficjalnym singlem Grubsona z jego płyty "Holizm" wydanej na początku 2015 r.) czy zespołem Happysad w utworze "Nie będziem płakać" oraz VNM'em i Pawbeatsem w hip-hop'owej odsłonie. Jest również jedną z artystek biorących udział w projekcie Panny Wyklęte/Wygnane (wraz z m.in. Kasią Kowalską, Mariką, Anią Rusowicz).

Marcelina koncertowała na największych i najciekawszych Festiwalach w Polsce, m.in. na Heineken Opener, Coke Live, Off Camera oraz w kilkudziesięciu klubach, gdzie zapełnia coraz większe sale koncertowe. Wystąpiła także w Paryżu oraz na Mauritiusie.

We wrześniu usłyszymy pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo.

Premiera płyty: 9.10.2015 r.

Skład:

MARCELINA - voc Robert Cichy - gitara, voc Jacek Szafraniec - bas Marcin Ułanowski - perkusja Krzysztof Domański -realizacja dźwięku

Przystanek Kulturlany Koniec Świata

Racibórz ul. K Miarki 3A

Bilety: 25 / 30 PLN

30.10.2015 godz. 20.00

Zapraszamy na Koniec Świata


Wygraj bilet na koncert Marceliny

Do wygrania dwie wejściówki na koncert Marceliny 30 października na Końcu Świata. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (niebieski przycisk poniżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 30 października, do godz. 15.00.