Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Staroście powiat przegłosował najwyższą z możliwych pensji a miasto ma trzech prezydentów i ktoś jeszcze się dziwi że na szpital nie ma pieniędzy ? PeOwiec (155.133.*.231) kto to jest piguła bo chyba nie pielęgniarka ? Oczywiście paradoksem jest sytuacja w której personel medyczny zarabia więcej niż lekarze, nie mniej jednak trochę szacunku platformiany szczurze bo w pierwszej kolejności twój nędzny żywot będzie ratował właśnie ten ratownik przy pomocy tej wzgardzanej pielęgniarki. A tak na marginesie : nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa ale dziś PiS rządzi nie dlatego że ludzie po ośmiu latach rządów Tuska nagle pokachali Kaczyńskiego ale dlatego że wymiotowali Tuskiem i to tak bardzo że wybrali jego największego oponenta. Traf chciał że akurat był to wtedy PiS. Jeśli więc komuś chcecie "podziękować" za rządy PiS-u to napiszcie list dziękczynny do Tuska bo to on stworzył podwaliny pod ich władzę.
Napisany przez ~yggiH, 05.08.2022 19:46
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.173.74 / ec2-3-235-173-74.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)