Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

jeżeli na terenie miasta na drodze DK45 wielu kierowców zachowuje się jak zwykli bandyci, to nie trudno sobie wyobrazić co dzieje się poza terenem zabudowanym, i to nie jest tylko kwestia zbyt małej ilości patroli policji, mnie zastanawia dlaczego jeżeli przez nasz powiat przebiega dość ważny tranzyt dla ciężarówek, to dlaczego nie działa tu Inspekcja Transportu Drogowego - o czym doskonale wiedzą kierowcy dużych aut, swego czasu dokonałem ponad 40 zgłoszeń na krajową mapę zagrożeń, wszystkie były potwierdzone przez policję, po czym po jakimś czasie wszystkie wymazano - znaczy się świadczy to o tym że problem rozwiązano ? by najmniej, wszystko jest po staremu, ale widocznie ta mapa wygląda ładniej bez naniesionych zagrożeń... pozostaje przechodząc przez tą drogę na pasach mieć oczy i w d..ie a czasami wykazać dobry refleks, a wpisy na wymienioną aplikację policyjną nie mają najmniejszego sensu, skutkują tylko postawieniem kilka razy po zgłoszeniu patrolu policji w celu potwierdzenia, i w sumie to nie mam nawet pretensji do Policji, zdaję sobie sprawę że funkcjonują w jakimś absurdalnym systemie, który tworzą urzędnicze nieroby oderwane od rzeczywistości, nastawione na dobre wyniki w tabelkach i statystykach
Napisany przez ~www, 22.01.2022 21:06
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.175.255 / ec2-44-200-175-255.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)