Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Nauczony wieloletnim doświadczeniem mogę powiedzieć : -sami musicie o siebie zadbać(nie liczcie na pomoc państwa) -sami musicie dobrać ekologiczne żródło ogrzewania w zależności od warunków jakie macie -nie kupujcie broń Boże pieców węglowych,które zawsze będą kopciły i się psuły poza tym będziecie mieć wiecznie syf i smród w piwnicy,który nie jest wcale zdrowszy od tego na dworze. -nie słuchajcie ludzi związanych z górnictwem czy składami opału,że węgiel jest dobry,eko itd Z ich ust to brzmi tak samo jakby producent papierosów zapewniał że palenie jest zdrowe a właściciel gorzelni,,że alkohol jest dla zdrowia. Węgiel i diesle to największe zło!!! -a już szególnie nie słuchajcie „starych pierników” co to zęby zjedli na mułach,flotach i węglach. Dzisiaj mamy nowoczesne,bezobsługowe sposoby ogrzewania tylko trzeba pomyśleć albo poprosić fachowca o pomoc w doborze wszystkiego oprócz węgla bo za 2-4 lata będziecie tej decyzji żałowali. Racibórz wkrótce być może(w co głęboko wierzę)zostanie miastem bez węgla i wtedy zostaniecie z ręką w nocniku z tymi waszymi węglowymi cudami techniki. Miłego dnia
Napisany przez ~TechnikEnergetyk, 16.02.2018 07:48
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 35.175.191.46 / ec2-35-175-191-46.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)