Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Badamy jelita! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia

Co zwiększa ryzyko wystąpienia raka jelita grubego? Jak wygląda statystyka zachorowań? Czy badania i odpowiedni styl życia mogą ustrzec nas przed chorobą? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Badamy jelita! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia

Poniżej przeczytasz czwarty z dwunastu kolejnych artykułów, które będziemy przez najbliższe 12 tygodni co tydzień publikować na portalu Nowiny.pl. Wystarczy kliknąć link i ściągnąć artykuł.

Zadbaj o zdrowie jelit_odc. 4.pdf

Zbadaj skórę jesienią_odc. 3.pdf

Panowie z prostatą nie ma żartów_odc.2.pdf

Jak uniknąć nowotworu_odc.1.pdf

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.planujedlugiezycie.pl 

 #PlanujęDługieŻycie #NSO #EuropejskiKodeksWalkizRakiem


Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Materiał zewnętrzny