Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pałac nareszcie otwarty. Nowiny Wodzisławskie o tym, co znajdziecie u Dietrichsteinów

Pierwsze dwa dni funkcjonowania palacu, podczas których odbyło się wuelkie otwarcie, przyciągnęły 1500 osób. To dobrze rokuje dla wodzisławskiej perełki, którą bez wątpienia stał się Pałac Dietrichsteinów.

Pałac nareszcie otwarty. Nowiny Wodzisławskie o tym, co znajdziecie u Dietrichsteinów

W gazecie przeczytacie także o wątpliwościach radnego Łukasza Chrzaszcza względem modernizacji wodzisławskiego stadionu.

W tym numerze rozmawiamy też ze strażnikami leśnymi o najczestszych grzechach popełnianych w lesie.

Piszemy także o tym, jak przed raciborską radą miasta z planów budowy asfaltowni m.in. w Bukowie tłumaczył się prezes PRD.

Ponadto relacjonujemy ostatnie wydarzenia, m.in. Bitwę Regionów w Rydułtowach oraz ćwiczenia kompanii odwodowej straży pożarnej z powiatu wodzisławskiego.

Zapraszamy do lektury!

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Wodzisławskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].