Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uchodźcy nadal mogą korzystać z komunikacji miejskiej w Rybniku za darmo

Pod koniec lutego do Rybnika przybyli uchodźcy z Ukrainy. Ze względu na ich trudną sytuację, miasto zdecydowało się zapewnić im darmową komunikację miejską. Decyzja ta wciąż jest aktualna – przedłużono możliwość korzystania z darmowej komunikacji miejskiej dla Ukraińców.

Uchodźcy nadal mogą korzystać z komunikacji miejskiej w Rybniku za darmo
Uchodźcy wciąż mogą jeździć za darmo.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Darmowa komunikacja miejska dla uchodźców

Pod koniec lutego zdecydowano o tym, by każda osoba z Ukrainy, która przybyła do Rybnika po 24 lutego, za okazaniem paszportu lub dowodu, miała możliwość korzystania z komunikacji miejskiej za darmo. Taki stan rzeczy na początku miał trwać przez 5 tygodni. 

Planowano również, by od maja wprowadzić przejazdy dla Ukraińców za pół ceny. Przedłużono jednak decyzję o tym, by Ukraińcy nadal mogli jeździć autobusami za darmo. 

Szczegóły wraz z treścią zarządzenia PM: www.rybnik.eu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].