Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi radni z Rybnika startują z Czapką Św. Mikołaja

Jak co roku z początkiem grudnia rusza akcja charytatywna „Czapka Św. Mikołaja” organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Rybnika i Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży.

Młodzi radni z Rybnika startują z Czapką Św. Mikołaja

W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną akcja będzie przebiegać w nieco odmienionej formie niż dotychczas. Nie spotkacie już na rybnickich ulicach i w sklepach wolontariuszy, ponieważ praktycznie cała akcja odbędzie się online. Na fanpage’u Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika odbędą się aukcje, z których cały dochód zostanie przeznaczony dla potrzebujących. Jednymi z fantów będą stroiki bożonarodzeniowe, vouchery do salonów kosmetycznych, obrazy, książki, a nawet rękodzieła rybnickich przedszkolaków i uczniów szkół.

Kolejnym sposobem, żeby wspomóc „Czapkę”, jest przelew na konto bankowe:

  • Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży
  • Numer konta: 55 1090 0088 0000 0001 4714 0850
  • Przelewy można dokonywać między 30 listopada a 18 grudnia br.

- Z przekazanej pomocy przygotowywane są paczki żywnościowe i prezentowe dla rybnickich rodzin. Liczymy na Waszą pomoc, żeby wszyscy mogli poczuć ten wyjątkowy klimat świąt - mówią przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].